• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

nagość medyczna

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja tam uwielbiam
Pierwszy raz dałem się tak zbadać higienistce w szkole , udawałem że bolą mnie jądra po kopniaku , a ona robiła mi zimne okłady na jajka
Było cudownie 🔥🙂
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Mnie bardzo kręci nagość w gabinecie lekarskim. Jedną z moich fantazji, które raczej są nie do spełnienia jest udać się do Pani urolog, która poleci mi się rozebrać i będzie miała głęboko w poszanowaniu moją intymność, wstyd i prywatność. Gdy ja będę stał np nago od pasa w dół, lekarka w tym czasie by rozmawiała przez telefon, wychodziła do recepcji lub pielęgniarka przynosiła by jakieś dokumenty. Jak by się wzięła w końcu za badania, to też taki zestaw, gdzie czuł bym duże skrępowanie.
Takie to marzenie, które nim tylko zostanie.
 
Mężczyzna

ex1980

Cichy Podglądacz
Nie jest to takie nieniemozliwe, sprawdzasz która urolog ma najgorsze opinie w necie i gotowe, a przy okazji dla zdrowia prostata sprawdzona
O tym nie pomyślałem. Tylko wydaje mi się, że określenie "najgorsza" będzie się odnosiło do jej sposobów leczenia a nie do olewania prywatności.
Z mojego doświadczenia wynika że lekarki wcale nie są takie skore do tego, by kazać się rozebrać. W ostatnim czasie byłem u dwóch dermatolog z problemami w pachwinie koło jajek i obie kazały tylko w bokserkach nogawkę odsłonić i tyle. Już sobie pomyślałem, że następnym razem jak będę potrzebował konsultacji dermatologicznej, to już nie założę bokserek :)
 
Mężczyzna

tantraManiac

Seks Praktykant
Byłem kiedyś z pilnym przypadkiem - zapalenie jądra u lekarki I-szego kontaktu. Sytuacja była mi już znana i wiedziałem, że na szybko potrzebuję dostać antybiotyk. Lekarka oczywiście nie wypisuje takich rzeczy w ciemno, tylko musi zrobić wywiad, badanie itp.. Stąd, kazała mi się położyć na kozetce i opuścić całkowicie spodnie i boksreki 🙄. Także leżałem przed nią nagi od pasa w dół a ona sprawdzała mi oba jądra. Oprócz tego ściągnęła skórę z penisa - nie wiem, pewnie procedura tego wymaga. Wszytsko w lateksowych rękawiczkach :).
Lekarka młoda, wtedy w trakcie specjalizacji zatem max. koło 30-paru. Bardzo ładna moim zdaniem 😀.

PS To była atrakcja nie na NFZ 🤣
 
Mężczyzna

Monsz

Nowicjusz
Jakos mnie niespecialnie kreca gabinety lekarskie. Co inego lekarki albo sama sytuacja.

Bylem kiedys u urologa na badaniu, u faceta. W gabinecie byla tez mloda, piekna pielegniarka badz stazystka. Facet mnie przebadal ona caly czas patrzyla. Pozniej jak siedziala to widzialem, ze ma nogi skrzyzowane, wrecz zacisniete, patrzy mi w oczy i nimi delikatnie porusza...

Inna sutuacja, klinika leczenia nieplodnosci. Dostalem "materialy pomocnicze" i pojemnik na pobranie probki nasienia. Przyniosla go piekna, dojrzala blond pielegniarka. Niestety, zaraz wyszla...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry