• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

nagość medyczna

Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Miałem niedawno trudną sytuację w szpitalu. Poprzez zakażenie bakteryjne układu komorowego nie mogłem się przez dłuższy okres czasu ruszać, byłem zacewnikowany, a wszystkie czynności, typu mycie (tak, też penisa) robiły przy mnie najczęściej młode siostry, czasem patrząc mi przy tym w oczy. Trudno było opanować odruchy, jakimś cudem wstyd i ból przy ew. lekkim stawaniu w cewniku wziął górę, ale było trudno....
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Miałem niedawno trudną sytuację w szpitalu. Poprzez zakażenie bakteryjne układu komorowego nie mogłem się przez dłuższy okres czasu ruszać, byłem zacewnikowany, a wszystkie czynności, typu mycie (tak, też penisa) robiły przy mnie najczęściej młode siostry, czasem patrząc mi przy tym w oczy. Trudno było opanować odruchy, jakimś cudem wstyd i ból przy ew. lekkim stawaniu w cewniku wziął górę, ale było trudno....
Ja bym się nie hamował przy młodych pielęgniarkach. 🥒
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Nie wiedziałem jak zareagują, a w cewniku wzwód jest ciut problematyczny.... Jakbym sikał do kaczki, to jeszcze
No to możemy sobie ręce podać,
Też byłem wielokrotnie cewnikowany raz miałem podrażnienie od cewnika i pielęgniarki musiały mi smarować maściami...
 
Kobieta

Wednesday

Cichy Podglądacz
Może nie jestem przykładem reprezentatywnym dla tego forum, bo jednak spóźniający się prawik (29 lat), ale podnieca mnie wyobrażanie sobie np. kobiety z rozmysłem prowokującej gina :)
No przemyślałam to i nic mi nie przychodzi do głowy. Jak można prowokować gina? Dekolt? Mini? I tak zobaczy wszystko. Chyba głupia jestem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry