• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość i sport

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Kilka dni temu wybrałam się z mężem pobiegać, ja biegałam on towarzyszył mi na rowerze elektrycznym 🙂 Trasę wybraliśmy na totalnym odludziu same pola, las, opuszczona fabryka a raczej ruiny które po niej zostały. Podczas gdy znaleźliśmy się na terenie tej fabryki sprawdziliśmy czy ktoś się nie kręci po okolicy jednak było czysto, jedynie dzikie koty 🙂.
Maz zaproponował abym pobiegała toples na około takiego budynku tak też zrobiłam mąż stał pod drzewem gdy robiłam drugie okrążenie z tego budynku wyszedł jakiś facet stał na wprost mnie zatrzymałam się i odruchowo zasłoniłam dłońmi sutki.
Uciekłam do męża który rozmawial przez telefon.
Ubrałam się i opuściliśmy teren tej fabryki 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Znalazłam opuszczoną cegielnię na terenie której znajduje się mały zbiornik wodny. Teren jest doszczętnie splądrowany przez poszukiwaczy złomu i jednocześnie chyba oczyszczony z wszystkiego co można sprzedać na punkcie skupu złomu. Miejsce na uboczu jednak pojawiają się tutaj ludzie czasami ktoś próbował coś złowić w stawie, w zaroślach widać żubry i żubrówki o pojemności 0,5 L.
Teren nie nadaje się do jazdy na rowerze , natomiast woda jest czysta więc pływanie myślę że jak najbardziej. Wczoraj postanowiłam się opalać nad tym zbiornikiem jestem pewna że ktoś patrzył z pobliskiego opuszczonego budynku, było słychać rozmowę . Wiem że dla wielu jestem stuknięta jednak ta świadomość i zarazem niepewność cholernie mnie nakręcają. Chciałam popływać niestety woda była zbyt zimna. Wczoraj zostawiłam celowo ręcznik i biustonosz przed chwilą sprawdzałam i tych rzeczy nie ma już tam.Jeśli chodzi o sport w tym dziwnym miejscu napewno będzie pływanie 👍, mąż sugeruje mi też bieganie 🙂
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Czy jazda bez majtek na hulajnodze mieści się w temacie "Nagość i sport" ? 😸

Wczoraj przed południem było słonecznie i bardzo gorąco. Postanowiłyśmy z moją koleżanką Asią, że poopalamy się w parku miejskim. Pojechałyśmy tam na elektrycznych hulajnogach. W parku jest taka duża łąka, gdzie można się opalać i tam rozłożyłyśmy nasz kocyk. Piłyśmy mnóstwo wody mineralnej i po jakiś dwóch godzinach pojawił się problem, bo mi się zachciało siku. Były tam wprawdzie w pobliżu krzaczki ale nikłe a w pobliżu nas był skatepark. Było tam sporo chłopców, którzy doskonalili swoje umiejętności w jeździe na deskorolkach, choć wydaje mi się, że powinni jeszcze siedzieć w szkole. Aby nie siać zgorszenia postanowiłam skorzystać z toalety. Znajduje się ona przy wejściu do parku. Z lenistwa pojechałam tam na hulajnodze i to w dodatku w samym kostiumie do opalania, bo nie chciało mi się ubierać sukienki na wilgotne od potu i balsamu do ciało. Gdy wracałam, to w pewnej chwili majtki od bikini zjechały mi do wysokości kolan. Pękła w nich gumka. Zaraz się zatrzymałam, stanęłam i podciągnęłam majtki do pasa ale aby nie spadały musiałam je przytrzymywać przynajmniej jedną ręką. Mogłam tak iść ale jechać się nie dało. Bałam się zostawić hulajnogę, aby mi jej ktoś nie ukradł. Wobec tego majtki zawiesiłam na kierownicy i pojechałam dalej wybierając boczne alejki. Miałam szczęście, bo nadziałam się tylko na emeryta z pieskiem i jakąś mamę z dzieckiem w wózku. Czułam lekki dreszczyk emocji. Gdy zbliżałam się do celu, to w skateparku zrobiło się cicho i nie było już słychać turkotu deskorolkowych kółek. A jak już byłam zupełnie blisko usłyszałam niecenzuralne wrzaski entuzjazmu związane z pojawianiem się w zasięgu wzroku deskorolkowców gołej baby. Szybko ubrałam sukienkę i czym prędzej zwinęłyśmy się z Asią z tego miejsca 😺
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie często pływam nago. Bieganie odpada bo dyndas lata jak pojebany w losowych kierunkach i trochę to irytuje, zresztą żona też twierdz że bez stanika bieganie jest uciążliwe. Jakieś ćwiczenia siłowe w domu czas wykonuje nago ale poza tym reszta raczej odpada.
 
Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Kilka dni temu wybrałam się z mężem pobiegać, ja biegałam on towarzyszył mi na rowerze elektrycznym 🙂 Trasę wybraliśmy na totalnym odludziu same pola, las, opuszczona fabryka a raczej ruiny które po niej zostały. Podczas gdy znaleźliśmy się na terenie tej fabryki sprawdziliśmy czy ktoś się nie kręci po okolicy jednak było czysto, jedynie dzikie koty 🙂.
Maz zaproponował abym pobiegała toples na około takiego budynku tak też zrobiłam mąż stał pod drzewem gdy robiłam drugie okrążenie z tego budynku wyszedł jakiś facet stał na wprost mnie zatrzymałam się i odruchowo zasłoniłam dłońmi sutki.
Uciekłam do męża który rozmawial przez telefon.
Ubrałam się i opuściliśmy teren tej fabryki 🙂
Złoto :D
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry