• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość i sport

Mężczyzna

Indragor

Podrywacz
Niedługo odbędą się Igrzyska Olimpijskie. Nie wiem, czy wiecie, ale w starożytności zawodnicy występowali nago. Dlatego igrzyska mogli oglądać tylko mężczyźni. Kobietę przyłapaną na oglądaniu igrzysk czekała kara śmierci. Brr... Czasy jednak się zmieniają i już (na szczęście) kara śmierci kobietom nie grozi, więc może warto byłoby przywrócić tą starożytną tradycję, że na Olimpiadzie zawodnicy i zawodniczki występują nago :unsure:
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Niedługo odbędą się Igrzyska Olimpijskie. Nie wiem, czy wiecie, ale w starożytności zawodnicy występowali nago. Dlatego igrzyska mogli oglądać tylko mężczyźni. Kobietę przyłapaną na oglądaniu igrzysk czekała kara śmierci. Brr... Czasy jednak się zmieniają i już (na szczęście) kara śmierci kobietom nie grozi, więc może warto byłoby przywrócić tą starożytną tradycję, że na Olimpiadzie zawodnicy i zawodniczki występują nago :unsure:
No ciekawie by było 🤔
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
powiedzmy niezadbani, zarośnięci: najgorzej, że pod pachami i na klacie, z brzuszkiem i starsi.
Czyli wolisz, gdy facet goli pachy i klatę i gdy nie ma brzuszka? Oraz gdy nie jest starszy?
Na saunie bywam dość często, i najczęściej widuję tam kolesi coś koło trzydziestki, czasem młodszych. Czasem zdarzają się 40-latkowie, i raczej nie widuję tam facetów po pięćdziesiątce.
Co do nagiego sportu, to póki co, poza pływaniem nago przy plaży naturystycznej nie praktykowałem tego.
Słyszałem, że czasem praktykuje się nagą jogę, jednak raczej nie w Polsce. Gdyby w pobliżu mnie były takie zajęcia, mógłbym brać w nich udział. Dotąd ćwiczyłem tylko "zwykłą", czyli tekstylną jogę.
 
Kobieta

Akame

Cichy Podglądacz
W pewnych okolicznościach zdarzyła mi się raz jazda rowerem toples, natomiast bieganie z odsłoniętym biustem było już czymś zdecydowanie częstszym🙂
Mam duży biust więc jest to myślę efektowne 🤔
Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czyli uprawiania sportu nago lub toples w przypadku kobiet?
Zazdroszczę, że dasz rady, mnie samo czytanie zabolało
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
W pewnych okolicznościach zdarzyła mi się raz jazda rowerem toples, natomiast bieganie z odsłoniętym biustem było już czymś zdecydowanie częstszym🙂
Mam duży biust więc jest to myślę efektowne 🤔
Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czyli uprawiania sportu nago lub toples w przypadku kobiet?
Nie biegałabym nago/topless, bo mi za zimno
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry