• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość i sport

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W pewnych okolicznościach zdarzyła mi się raz jazda rowerem toples, natomiast bieganie z odsłoniętym biustem było już czymś zdecydowanie częstszym🙂
Mam duży biust więc jest to myślę efektowne 🤔
Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie czyli uprawiania sportu nago lub toples w przypadku kobiet?
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Poprzedniego lata gdy zrobiło się ciemno wyszedłem pobiegać i rozgrzane powietrze oziębione przez zmrok zachęciło mnie do ściągnięcia koszulki i spodenek. Wiedząc, że w okolicy nikogo nie ma postanowiłem zaszaleć i zdjąłem też bokserki. Zupełnie nago na dworze - super sprawa :) To był pierwszy i jedyny raz.
 
Mężczyzna

Xiao

Cichy Podglądacz
Ostatnio tak sobie myślę ,że chętnie bym w końcu poszedł nago do sauny. Szkoda ,że wszystko pozamykane ;f
Spotkaliście się z dużą ilością przypadków gdzie w saunie ludzie byli kompletnie nago ?
 

eros102

Nowicjusz
Ostatnio tak sobie myślę ,że chętnie bym w końcu poszedł nago do sauny. Szkoda ,że wszystko pozamykane ;f
Spotkaliście się z dużą ilością przypadków gdzie w saunie ludzie byli kompletnie nago ?
prawię zawsze spotykam nagich ludzi w saunie, sam tak postępuję, to jest normalne
 
  • Like
Reactions: r81
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Mazury więc często moje bieganie kończy się pływaniem w jakimś stawie😁 oczywiście nago🤭
Nie no robi się co raz bardziej ciekawie 😊, może uchylisz rąbka tajemnicy w którym regionie Mazur.....
Też zdarzyło mi się kilka razy wykąpać w jeziorze na waleta po bieganiu, ale zawsze były to pory nocne...
 
Kobieta

Pani Karolina

Cichy Podglądacz
Na plaży nudystów nie byłam nie grałam też w siatkę plażową, natomiast bieganie w lesie, na polach rolnych, nieużytkach czy też opuszczonej fabryce miało miejsce🙂
Ja często ćwiczę naga, potem biegam, wylatuje z domu ubrana, lecę na pola, tam się rozbieram chowam ubrania. I biegam naga po drogach polnych . Kiedyś jechał gospodarz traktorem, gapi się na mnie, aż wjechał w pole
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry