• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

yoint

Nowicjusz
Minetka ale najchętniej żebym nie musiał wstawać, żeby siadła mi delikatnie na twarzy a ja zabawiałbym się jej obiema dziurkami...mmmmm
Let’s do it!
 

malwina69

Cichy Podglądacz
Nigdy jeszcze nie masturbowałam się z facetem przez internet (przez kamerkę). Jeśli są jacyś chętni faceci zapraszam do kontaktu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
B

Basia

Guest
na oral mmmmmmmmmmmmm

ps. nie oznacza to tak wbijajcie mi na priv bo pisanie kto by co zrobił załatwi sprawę
pps. nie nie umawiam się na seks
ppps. ehhhhhhhhhhh
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Dziś mam przejaw osobowości bi... Mam ochotę na zabawę z drugim facetem, najlepiej takim mlodzieniaszkiem, szczuplym ze sztywną pałą! Chcę się nim pobawić a on mną ��
 

Jasnoksieznik

Seks Praktykant
Tylko Wiecie jeszcze Pies ogrodnika czuwa :p
że pozwalam Basi tu pisać głupotek to nie znaczy ży poleci na każdego ,trzymam kij pod ręką :p
 
B

Basia

Guest
o współczuje jak tylko z okazji dnia mężczyzny (nie mylić a dniem chłopaka) robisz mu loda ;)

ps. proszę o wzięcie pod uwagę że to z przymrużeniem oka żeby nie było :)
 
B

Basia

Guest
hahahaha już sie prezentów zachciewa
cholera ja dzisiaj już 2 prezenty zrobiłam. Trzeci w produkcji. Hmmmm może się uda i czwarty machnąć
Na razie mam dzień pucowania mieszkania :p a to jakoś nie nadaje się na prezent :p
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry