• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

iLovePussy69

Nowicjusz
Mam ochotę ostro zerżnąć kobietę która miałaby na siebie seksowna różową bielizna z pończochami lub zakolanowkami, wtedy zaczęlibyśmy od długiego soczystego loda a później by suwadła na niego tyłem i na pieska a spust poleciałby na twarz ;)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Pojechał w delegację, zatem będę mu wysyłała fotki, najpierw kilka zdjęć stóp, potem nogi które lubi, włosy leżące na jego poduszce, potem znowu kilka zdjęć nóg i jak maluję paznokcie. Kolejne będą to moje dłonie, fotkę karku z odrzuconymi włosami. Po jakimś czasie fotkę z bluzie dresowej (niech wie, że mi smutno i na niego czekam) i majteczkach, potem kilka foci z buziakami, trochę odsłonięte piersi, potem linię bioder z boku, Będę o nim myślała aż poczuje że jestem już "lśniąca" tam na dole i wtedy puszcze mu kilka foci kilka ostatnich z paluszkiem. Przyjdzie czas na dupkę jakbym siadała na telefonie ;) czyli to co lubi najbardziej, na koniec wrzucę mu fotkę z rączkami na brzuchu by wiedział, że na niego czekamy.
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Pojechał w delegację, zatem będę mu wysyłała fotki, najpierw kilka zdjęć stóp, potem nogi które lubi, włosy leżące na jego poduszce, potem znowu kilka zdjęć nóg i jak maluję paznokcie. Kolejne będą to moje dłonie, fotkę karku z odrzuconymi włosami. Po jakimś czasie fotkę z bluzie dresowej (niech wie, że mi smutno i na niego czekam) i majteczkach, potem kilka foci z buziakami, trochę odsłonięte piersi, potem linię bioder z boku, Będę o nim myślała aż poczuje że jestem już "lśniąca" tam na dole i wtedy puszcze mu kilka foci kilka ostatnich z paluszkiem. Przyjdzie czas na dupkę jakbym siadała na telefonie ;) czyli to co lubi najbardziej, na koniec wrzucę mu fotkę z rączkami na brzuchu by wiedział, że na niego czekamy.
Lubisz się tak "znęcać" :) ?
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Pojechał w delegację, zatem będę mu wysyłała fotki, najpierw kilka zdjęć stóp, potem nogi które lubi, włosy leżące na jego poduszce, potem znowu kilka zdjęć nóg i jak maluję paznokcie. Kolejne będą to moje dłonie, fotkę karku z odrzuconymi włosami. Po jakimś czasie fotkę z bluzie dresowej (niech wie, że mi smutno i na niego czekam) i majteczkach, potem kilka foci z buziakami, trochę odsłonięte piersi, potem linię bioder z boku, Będę o nim myślała aż poczuje że jestem już "lśniąca" tam na dole i wtedy puszcze mu kilka foci kilka ostatnich z paluszkiem. Przyjdzie czas na dupkę jakbym siadała na telefonie ;) czyli to co lubi najbardziej, na koniec wrzucę mu fotkę z rączkami na brzuchu by wiedział, że na niego czekamy.
Śliczny opis :)
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
To nie znęcanie tylko zaznaczanie kto tu rządzi i aktywowanie zwoju w mózgu odpowiedzialnego za powrót do gniazda, jak u bocianów czy innych gawronów.
No to powiem Ci, że chyba masz gwarancje, że wraca i coś czuje, że tylko od zamknięcia drzwi do domu nadrabia "stracony"czas.
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Mam ochotę wylizać sąsiadkę, tak, żeby krzyczała z rozkoszy, następnie kochać się z nią mocno i długo, aż inni sąsiedzi zaczęli by narzekać na hałasy..
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Kiedyś z moją ex kręciło mnie jak robiłem jej rozbierane zdjęcia i w koło kręcili się ludzie. Mieliśmy taki fetysz, żeby pokazać piersi jakiemuś starszemu typowi, żeby sobie zmacał. Nigdy jakoś nie trafiliśmy na kogoś takiego, ale ona chętna w tedy była :) Albo lubiłem jak się toples opalała na plaży. Jakby ktoś podszedł w tedy i dał jakiś komplement spokojnie pozwoliłbym w tedy nasmarować :)
 
Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
Polizać obcej dziewczynie język, cipę, dupę, a potem ruchać długo mocno we wszystkie miejsca aż do pełnego wyżycia się erotycznie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry