• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mojej dziewczynie po drugim stosunku leci krew. Co się dzieje?

Status
Zamknięty.

root

Nowicjusz
No włąśnie troche zrozumienia. Jak widzisz cos sie dzieje, nawet jeśli ona sie zgodzila na 3 raz nawet jeśli to byla jej propozycja... jeśli byś ją szanował to byś tego nie zrobił tylko poszedł z nią do ginekologa. Trafia Cie szag bo nie mozesz odbyć z nią stosunku? Mówisz że to przejebane? Czy Ty ją napewno kochasz? Zastanów sie i m oze dojrzej... :?
 

nurek88

Nowicjusz
root napisał:
No włąśnie troche zrozumienia. Jak widzisz cos sie dzieje, nawet jeśli ona sie zgodzila na 3 raz nawet jeśli to byla jej propozycja... jeśli byś ją szanował to byś tego nie zrobił tylko poszedł z nią do ginekologa. Trafia Cie szag bo nie mozesz odbyć z nią stosunku? Mówisz że to przejebane? Czy Ty ją napewno kochasz? Zastanów sie i m oze dojrzej... :?

No wlasnie i o to mi chodzi... :D
 

mara

Seks Praktykant
Idź w końcu do tego ginekologa z nią, bo czas leci, chłopie 19-cie lat masz (wnioskując z nicka), ogarnij sie.
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
To jest brak szacunku dla tego co się ma. Skoro raz poszła z tobą do łużka to kolejny raz też pujdzie (no chyba, że będziesz się zachowywał tak jak teraz). Jak nie możesz się tak opanować to sam się obsłuż i wykaż trochę cierpliwości, jeszcze zdąrzysz sie nakochać przez życie
 

root

Nowicjusz
Nio ciesze sie strasznie :)) chociaż ciężko mi troche uwierzyć że mogę być dojrzałym mężczyzną w tym wieku :D .

Dzięki :wink:
 

Historyk

Cichy Podglądacz
Sylwek ruchaczu... i jak ? Byliście u tego ginekologa?

Ps. Jestes super: "przeje**ne" etc. jak ja lubie ludzi, którzy przeklinają hah... Niewiem co ile dni wy PRÓBOWALISCIE ale cos czesto o tych próbach pisałeś w dosyć krótkim okresie... ty to naprawde jestes tak napalony że szczasz na to jak ona sie czuje... a z Twojej nerwowej wypowiedzi... można wywnioskować, że ta Twoja dziewczyna to jakaś... bardzo biedna jest.
 

Manveru

Podrywacz
@Sylwek87
Wyzwiska, brak kultury, wulgaryzmy, pisanie posta po poście, niestosowanie się do ogólnie przyjętych zasad netykiety - ciężko pracujesz na bana, imho.

Ginekolog raczej nie gryzie, a jako wielce dojrzały i kochający powinieneś to doskonale rozumieć i jak najszybciej się tam z ukochaną udać, a nie pruć ją mimo bólu.

Ogólnie to podpisuję się pod Nurkiem, Historykiem, Lewiatanem, Rootem i innymi.

Pzdr.
 

Polihymnia

Biegły Uwodziciel
Wiecie co? Wszyscy tak naprawde jestescie siebie warci... Forum jest po to, zeby pytac i kto zna odpowiedz, to odpowiada a wy wysmiewacie ludzi, ktorzy czegos nie wiedza albo źle postepują... Ktos raz gdzies zrobil z siebie glupka i od razu jest dla was nikim.... Porazka!
Nie chce byc kolejna, wiec zegnam... Mnie juz tutaj nie zobaczycie!
 

aprilmoon

Biegły Uwodziciel
Słońce, nie uciekaj. Oni się poprawią i będą już grzeczni (nie licząc Manveru który prubuje być demonicznie poprawny;P). Poza tym lubie twoje posty więc nie wiśruj i wracaj :D
 

Manveru

Podrywacz
Polihymnia napisał:
Forum jest po to, zeby pytac i kto zna odpowiedz, to odpowiada a wy wysmiewacie ludzi, ktorzy czegos nie wiedza albo źle postepują...

Nikt tu nikogo nie wyśmiewa. Dajemy konkretną, łopatologiczną odpowiedź, bez zbędnych wywodów.

aprilmoon napisał:
Oni się poprawią i będą już grzeczni (nie licząc Manveru który prubuje być demonicznie poprawny;P)

"I'm the deamon of your mind..." :p

Ahem... uważasz poprawność i ekscentryczność za niegrzeczność z mojej strony?

Polihymnia napisał:
Nie chce byc kolejna, wiec zegnam... Mnie juz tutaj nie zobaczycie!
Zoostańmy razeem, zoostańmy razeem...
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
Dzieki Polihymnia powiedzialas calą prawde o tych pseudo naukowcach...ja tez juz stąd uciekam i dawajcie sobie bany mnie to nie obchodzi. 3majcie sie narazie
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
ja chce zaczac normalnie współżyc, chce tego bo mysle ze nastal odpowiedni czas a wy piszecie mi ze jestem ruchaczem :shock: Ludzie skoro jestescie wszyscy tacy mądrzy to dajcie mi jakąś rade, czy przykład, podzielcie sie swoimi doświadczeniami skoro tak już wszystko wiecie w tych sprawach. Jest jak jest i chce zeby było lepiej, a wy chcecie mnie przekonac do tego ze moja dziewczyna jest nieodpowiedzialna, że nie myśli itd itp...Otóz ona tak samo jak i ja zdaje sobie sprawe z tego co robi i dąży do tego, aby było lepiej...wiec podsumowując moją wypowiedź chce wam powiedziec że spodziewałem sie po was czego innego...skoro traktujecie mnie jako ruchacza to spoko- wasza sprawa, ale powiem wam jedno- nic nie pomogło nam to forum i zapewne nie pomoze bo uwazacie mnie za ruchacza i napalenca. Pozdrawiam serdecznie 3majcie sie wszyscy...
 

root

Nowicjusz
Już od tygodni ją boli tak? Byłeś w końcu u tego ginekologa? Bo to forum to nie strona z radami jak naprawic zepsute radio metodą prób i błędów. Zamiast prubować i prubować to idż z nią do ginekologa bo to jest najlepsze rozwiązanie. I to jak najszybciej! Mam nadzieję, że podejmiesz właściwą decyzje. Pozdro.
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry