• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja teściowa.

Status
Zamknięty.

Polas

Cichy Podglądacz
Marze zeby przeleciec moja tesciowa.
Czesto podgladam ja w lazience, ocieram sie o jej tylek w kuchni.Potem wieczorem sie onanizuje myslac o niej
 
JA tam kiedyś chciałem wydupczyc swoja nauczycielke od angielskiego mloda suczka wygladala jak modeleczka wszystko na raczke nawet jej to powiedzialem na studniowce tylko ze byłem nawalony jak stodola i nie dalem rady :D na zachete podwyzszyla mi ocene na koniec roku a po maturze popuscila szparki podkreslam ze mloda byla 27 lat miala no ale ty idziesz rowno po bandzie tesciową nabic na pal to chyba lekka przezsada co? hehe
 

Piotr42

Cichy Podglądacz
Też miałem kiedyś takie parce na swoją teściową ;-) dawałem jej różne znaki ale nie łapała tego wogóle. Ocierałem się o nią. O jej bust. Allee miała olbrzymie cycki ;-) Kiedyś przechadzałem się po mieszkaniu w samych slipkach widziałem jak patrzy... I powiem szczerze nie wiedziałem jak ją podejść. Myślałem że sama da znak. No niestety jakoś chyba zabrakło nam odwagi ;-)
 
Ludzie którzy maja kobiety i chcą ją zdradzić są ludźmi bez wartości śmiecie płynące z prądem...a zdradzać z teścową to trzeba być chorym dla mnie to jak hmm kaziroctwo i pedofilia wszystko na równym trzeba was w zakładzie dla obłąkanych pozamykać
 

luk111

Cichy Podglądacz
Tez bym chcial bzyknac swoja tesciowa ma 42 lata nie jest z byt piekna kobieta ale ma cos w sobie ze pociaga mnie bardzo od mometu gdy widzialem ja nago podczas kapieli podgladywalem ja z 20 min
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 17
M Moja szwagierka mnie podrywa. Seks 63
tupcio Moja P. Ogłoszenia 0
tupcio Magda - moja szefowa Fantazje erotyczne 561
Mati998 Moja dla innego Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry