• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja Codzienność

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Odnoszę wrażenie, że chcesz mnie zdeprymować tym pytaniem. I nie tylko mnie. Moje pytanie w jakim celu to robisz:unsure: A otworzyłas wiele frontów:sneaky:
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Zawsze usiłuję lepiej zrozumieć osobę, z którą prowadzę dyskusję. Dziwne mi się wydaje, gdy dorosły facet spędza wieczory grając w gry komputerowe. Nie rozumiem dlaczego, stad takie pytanie.
Można znaleźć wiele publikacji, które wskazują, że granie w gry działa pozytywnie na mózg, szczególnie przy dobrze dobranej grze do wieku. :) Ale przy tak postawionej alternatywie jak Twoja, ja nie miałbym wątpliwości :)
 
Kobieta

SaSy

Podrywacz
Można znaleźć wiele publikacji, które wskazują, że granie w gry działa pozytywnie na mózg, szczególnie przy dobrze dobranej grze do wieku. :) Ale przy tak postawionej alternatywie jak Twoja, ja nie miałbym wątpliwości :)
Nie jestem przecież przeciwniczką gier. Każdy decyduje za siebie, ale ciekawi mnie motywacja
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Nie jestem przecież przeciwniczką gier. Każdy decyduje za siebie, ale ciekawi mnie motywacja
W moim przypadku to dobry „odstresowacz” - podobnie jak prowadzenie auta. Moje myśli angażują się wtedy w zupełnie inne sektory niż codzienna praca czy życie osobiste. Każdy ma swoje takie „bezpieczniki”.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Zawsze usiłuję lepiej zrozumieć osobę, z którą prowadzę dyskusję. Dziwne mi się wydaje, gdy dorosły facet spędza wieczory grając w gry komputerowe. Nie rozumiem dlaczego, stad takie pytanie.
Nie nie robisz tego bo jesteś kobietą i większość Was ma problemy z własnym ego oraz światopoglądem więc nie nie potrafisz zrozumieć drugiej osoby tym bardziej po tym ile Ciebie widać. At the first point dla mnie jesteś bardzo niedojrzała i masz problemy ze sobą, ale masz dzipe więc i masz sperme. Co więcej dlaczego masz Ty również zepsuty światopogląd bo świat opiera się na "bzykanku" i póki nie zderzysz się ze ścianą bo kiedyś nie będziesz to będziesz wciąż i wciąż chciała więcej. Tylko skończą się czady i zacznie przebieranko, a może w końcu będziesz musiała za to płacić w/e nie za bardzo mnie to interesuje.
Lecimy dalej bo lubię takie ku*vy jak Ty sprowadzać do poziomy szmaty podłogowej chociaż nie bo fugi bym raczej już nigdy nie doczyścił chociaż mydliny jakie wycisnąłbym z Ciebie prawdopodobnie nie jeden chlew by wypucowały. Chwalisz się jaką to ku*vą jesteś i jak to fajnie jest bzykać młodszego chłopaka swojej koleżanki jeśli to nie jest historia z palca to gratuluję masz dzipę i możesz być pukana przez każdego a w szczególności na dwa baciki och tak jestem taką gorącą suką bierzcie mnie chłopcy chcę dzisiaj mieć drgawki na ciałku. Dobra spoko, ale będę wjeżdżał na każdą buldożerem za takie coś.
Jeszcze mowa o RPG dla dorosłych, ach no tak "dorosłych" gierka o bzykanku. Dorosła gierka weź sobie wejdź i rozwiąż https://sudoku.com/killer/expert/ Pani dla dorosłych.
Dobrze wracając do gier czemu niektórzy faceci wolą gry komputerowe od "dziewczyn" lecimy plus dorzucę od siebie:
-świat tam przedstawia pewne wartości, które nie są łamane, a jeśli są to są konsekwencje
-rozwijając się w grze komputerowej człowiek progresuje i staje się coraz lepszy nie do końca jest tak w świecie rzeczywistym, w którym jest bardzo dużo korupcji oraz nepotyzmu
-mając drużynę trzeba na kimś polegać, a na kobietach czasami ciężko
-raczej nie zdradzi Ciebie gra komputerowa
-wkładając w nią czas masz gwarancję, że coś osiągniesz inaczej niż z kobietą, która jak zobaczy okazje to pewnie przeskoczy zaraz na inną kutange
-ogólnie świat jest nudny ruchanie też co innego jak możesz przeżyć mega emocje robiąc coś, kiedy kibicuje Ci kilka osób, ratujesz świat przed zagładą kosmitów, oczyszczasz świat z plagi sam stając się jej przekleństwem, pokonujesz smoki i zostajesz zdradzony czy możesz przejść wiele kampanii średniowiecza czy starożytności i poznać historię świata to tylko namiastka gier, bo są też takie w których możesz próbować przetrwać na bezludnej wyspie, zawalczyć na arenie LMS czy po prostu zagrać w szachy lub jakąś grę logiczną i rozwijać swój umysł.
Jak widać można wiele mieć gier i w różne grać faktem jest, że co miałbym wybrać bzykanko z dwoma kobietami czy granie na komputerze jeśli jednorazowo to bzykanko. Jeśli powiedzmy do końca życia bzykanko z dwoma kobietami lub granie na komputerze to gry komputerowe bo przykro mi stwierdzić, ale dzipka i dzydgi się w końcu nudzą. :D
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
jak to czytam to trochę się rozjeżdża tutaj to o czym opowiada narrator - ponieważ opowiada w formie damskiej o bohaterze by nagle ni stąd ni zowąd ten sam bohater był opisywany w formie męskiej
To bardzo proste JESTEM DWUPŁCIOWA OSOBĄ, OBOJNAKIEM. To niby niewiele ale daje znać o sobie, chociaż nie przeszkadza mi w pracy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
P Moja kobieta nie ma ochoty na seks Porady seksualne 14
M Moja szwagierka mnie podrywa. Seks 63
tupcio Moja P. Ogłoszenia 0
tupcio Magda - moja szefowa Fantazje erotyczne 472
Mati998 Moja dla innego Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry