• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka.

Mężczyzna

DarylDixon

Seks Praktykant
Uwielbiam, kiedy ktoś mi liże cipkę 😺
Problem polega na tym, że wszyscy panowie uważają się za mistrzów minetki a tylko niewielu umie ją dobrze zrobić.
Nie ma jakiejś jednej metody, którą można za każdym razem powtarzać. Jedna kobieta lubi tak a druga troszku inaczej.
Ja bardzo nie lubię tarmoszenia i przygryzania warg sromowych. Za to lubię powoli i ze średnią intensywnością.
Na początek mile widziany jest masaż cipki opuszkami palców przez materiał majtek od krocza w górę do łechtaczki.
Dotyk i moje sprośne myśli powodują, że moje majteczki szybko robią się mokre, czuję motyle w brzuchu i zdarza się, że mam lekki orgazm.
A gdy już jestem bez majtek, to właściwie możecie robić, na co macie ochotę. Lubię lizanie, palce w cipce a nawet w dupce.
Fantastycznym urozmaiceniem może być wasz nos. Ma on kształt pługa i świetnie się nadaje, aby jeździć nim od dołu do góry. Rozchyla cipkę na boki a delikatny czubek przyjemnie masuje przedsionek pochwy, okolice cewki moczowej oraz łechtaczkę.
Ale absolutnym hitem jest dla mnie stymulowanie żołędzia łechtaczki. Niestety niewielu mężczyzn wie, że łechtaczka ma napletek i żołądź. Ja po prostu odlatuję, jeśli partner rozchyli mi wargi sromowe, odsunie napletek i bardzo - bardzo delikatnie oraz bez pośpiechu dotyka czubkiem języka albo opuszkiem nawilżonego palca żołądź mojej łechtaczki. Mam wtedy bardzo intensywny orgazm , często powiązany z tzw. kobiecym wytryskiem. Przepadam za tym 😻
jak to zwykle bywa brak pokory największym problemem.
Jakąś podstawową wiedzę można mieć co i jak, ale cały pic polega na wpasowaniu się w preferencję partnerki ;) Trzeba pamiętać, że to my jesteśmy dla Was, a nie na odwrót. Trzeba czytać znaki i myślę, że można zdziałać cuda :p nie od razu Rzym zbudowano, do perfekcji trzeba ciągle dążyć.
 
Mężczyzna

WscieklyRuchacz

Seks Praktykant
Dzieki @Tynka za zamieszczona instrukcje - rozchylanie warg i takie tam. Dzis urozmaice repertuar mimo ze do tej pory narzekan nie bylo zadnych. Ale kto sie nie rozwija ten nie rucha. Dla wszystkich pasjonatow minetek - robcie to kiedy wasza partnerka oglada serial albo gra na konsoli. Macie wtedy 20-30 minut zabawy zanim dojdzie i satysfakcje jak nie moze sie skupic na graniu i jej postac umiera:p
 
Kobieta

Intymacy

Cichy Podglądacz
Mam wrażenie że mój partner uwielbia mi lizać a ja oczywiście uwielbiam jak to robi... Mój muszelka się rozpływa po prostu...
 
Mężczyzna

Miguel

Cichy Podglądacz
Uwielbiam, kiedy ktoś mi liże cipkę 😺
Problem polega na tym, że wszyscy panowie uważają się za mistrzów minetki a tylko niewielu umie ją dobrze zrobić.
Nie ma jakiejś jednej metody, którą można za każdym razem powtarzać. Jedna kobieta lubi tak a druga troszku inaczej.
Ja bardzo nie lubię tarmoszenia i przygryzania warg sromowych. Za to lubię powoli i ze średnią intensywnością.
Na początek mile widziany jest masaż cipki opuszkami palców przez materiał majtek od krocza w górę do łechtaczki.
Dotyk i moje sprośne myśli powodują, że moje majteczki szybko robią się mokre, czuję motyle w brzuchu i zdarza się, że mam lekki orgazm.
A gdy już jestem bez majtek, to właściwie możecie robić, na co macie ochotę. Lubię lizanie, palce w cipce a nawet w dupce.
Fantastycznym urozmaiceniem może być wasz nos. Ma on kształt pługa i świetnie się nadaje, aby jeździć nim od dołu do góry. Rozchyla cipkę na boki a delikatny czubek przyjemnie masuje przedsionek pochwy, okolice cewki moczowej oraz łechtaczkę.
Ale absolutnym hitem jest dla mnie stymulowanie żołędzia łechtaczki. Niestety niewielu mężczyzn wie, że łechtaczka ma napletek i żołądź. Ja po prostu odlatuję, jeśli partner rozchyli mi wargi sromowe, odsunie napletek i bardzo - bardzo delikatnie oraz bez pośpiechu dotyka czubkiem języka albo opuszkiem nawilżonego palca żołądź mojej łechtaczki. Mam wtedy bardzo intensywny orgazm , często powiązany z tzw. kobiecym wytryskiem. Przepadam za tym 😻
Świetny przepis na cudowne lizanie 😍. Uwielbiam pieścić cipeczkę w każdej pozycji , szczególnie jak dupcia wypięta jest mocno do tyłu. Mógłbym lizać cipeczkę godzinami. Moja partnerka bardzo to lubi i potrafi się odwdzięczyć świetnym lodzikiem. Fakt, pieszczenie łechtaczki to wyjątkowa sprawa 😍 i trzeba robić to bardzo umiejętnie ale daje mega doznania i frajdę dla dwojga.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry