• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Minetka - dziewczyny, jak ją dobrze zrobić?

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Dobrze podana i doskonale smakowana - bez sensacji otoczona zapachem ukochanej duszy która ofiarowuje absolutną rozkosz którą jednocześnie impulsywnie przyjmuje ... Miałam okazję do takich degustacji ... :)
Potrafisz z taką czułością i
wrażliwością o wszystkim mówić, że w Twoim wykonaniu to nawet wykład o szacowaniu kapitału intelektualnego na podstawie danych finansowych byłby pasjonujący 😊
 
Mężczyzna

stary wiarus

Cichy Podglądacz
Co zrobić aby małżonka pozwoliła mi się doprowadzić do orgazmu używając tylko ust i języka? Uwielbiam sprawiać jej przyjemność całując, liżąc i ssąc jej cipeczke ale niestety ona po 10-15 minutach takiej zabawy niemal siła mnie odrywa od tych pieszczot (które bardzo mnie kręcą i mógłbym jej to robić nawet cała noc dyskretnie patrząc na rozkosz jaka maluje się na jej twarzy, czując delikatne dreszcze które przeszywają jej ciałko) i stanowczo żąda abym w nią wszedł i kochał się z nią co przeważnie z jej strony (po takiej rozgrzewce ) trwa nie dłużej niż 10-15 minut... Kobiety pomóżcie. Czy robię coś nie tak jak powinienem?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Minetka i rimming - warminsko-mazurskie Ogłoszenia 0
H Minetka - WWa Ogłoszenia 1
D Minetka Opole Ogłoszenia 0
M Minetka Ogłoszenia 1
L Minetka Ogłoszenia 10

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry