• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męskie jądra !

Kobieta

Okoye

Nowicjusz
cudownie, uwielbiam jaja! Mialam kiedys takiego kochanka, z ktorym umawialam sie w "bezpiecznych miejscach publicznych" (kino, samochod na parkingu podziemnym, klub) wlasnie na lizanie jaj- wyciagal klejnoty przez rozporek i zaczynalismy jazde, bardzo dobrze go wspominam:)
 

bezstosunkowwy

Cichy Podglądacz
cudownie, uwielbiam jaja! Mialam kiedys takiego kochanka, z ktorym umawialam sie w "bezpiecznych miejscach publicznych" (kino, samochod na parkingu podziemnym, klub) wlasnie na lizanie jaj- wyciagal klejnoty przez rozporek i zaczynalismy jazde, bardzo dobrze go wspominam:)
w klubie ? gdzie ?
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
cudownie, uwielbiam jaja! Mialam kiedys takiego kochanka, z ktorym umawialam sie w "bezpiecznych miejscach publicznych" (kino, samochod na parkingu podziemnym, klub) wlasnie na lizanie jaj- wyciagal klejnoty przez rozporek i zaczynalismy jazde, bardzo dobrze go wspominam:)
Suuuper Okoye.Suuuuuper.Tez to baaardzo lubie.Dac pieknej Pani moje jaja do obrobki.Moze byc nieco bardziej ostra.
 
Mężczyzna

Zagraniczny

Nowicjusz
Moja pani twierdziła, że lubi owłosionego do czasu za nie zgolilem grzywy 😉 teraz oprócz lodzika lubi possać jajka a i czasem zjechać trochę dalej. Pielęgnacja wymaga trochę zachodu ale warto się poświęcić 😉
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Uwielbiam je. To mój fetysz. Zwykle jestem dość mokra ale kiedy się do nich dobieram, to w kroku robi mi się wodospad. Uwielbiam je dotykać, ważyć w dłoni. lekko ściskać, całować i ssać. Są kwintesencją męskości i ludzkiego życia na ziemi - produkują plemniki , do 100 milionów za jednym wystrzałem a wystarczy jeden. Zauważyłam, że na początku mężczyźni nieco się tych pieszczot boją. Myślę, że zostali w przeszłości potraktowani tam zbyt mocno i ich bolało a jako prawdziwi mężczyźni dzielnie znosili ból i nawet o tym nie powiedzieli swoim partnerkom. No właśnie ! Drogie panie ! Jaja to nie są piłki do gry w golfa czy tenisa stołowego. To jest najdelikatniejsza cząstka mężczyzny i trzeba do nich podchodzić bardzo subtelnie i delikatnie. Jeśli zrobicie to umiejętnie, to wasi faceci będą mieli z tego wielką przyjemność i wy zresztą też. Nie zostawiajcie ich samopas. Lodzik jest ważny ale jąderka również. Nie wolno o nich zapominać.
ogólnie umiejętna pieszczota jaj, albo same umiejętne ich mizianie może być na prawdę przyjemne ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry