• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męskie jądra !

C

col. Greg

Guest
Drogie Panie apeluje o ostrożność. Zaden facet nie przyzna się do tego ale dla nas jest to naiwazniejsze "urzadzenie". Obawa przed ich utratą budzi czasem wiekszy lęk niż utrata głowy. I nie chodzi o to, z czego facet robi wiekszy uzytek.
 
Kobieta

ciekawa żabka

Cichy Podglądacz
I ja o tym wiem będę ostrożna . Moja obawa wynika właśnie z tego że to urządzenie jest delikatne a moja nieumiejętność może wpłynąć na doznania mojego faceta . On mnie nigdy nie poprosił o pieszczenie jąder a jesteśmy ze sobą długo. Może nie lubi a ja się boje zapytać echh
 
C

col. Greg

Guest
I ja o tym wiem będę ostrożna . Moja obawa wynika właśnie z tego że to urządzenie jest delikatne a moja nieumiejętność może wpłynąć na doznania mojego faceta . On mnie nigdy nie poprosił o pieszczenie jąder a jesteśmy ze sobą długo. Może nie lubi a ja się boje zapytać echh
Weż sprawy w swoje ręce!
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Aż mi się przypomniała moja pierwsza przygoda z facetem jeszcze w czasach szkoły. Zaczęliśmy się całować, przez jakiś czas mu waliłem i miałem dylemat czy przed nim klęknąć. Jak się w końcu zdecydowałem, wziąłem go na chwilkę do buzi, stwierdziłem że poliże mu jajka i beng.. cała twarz w spermie😅
Także potwierdzam, jest to podniecające!
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
I ja o tym wiem będę ostrożna . Moja obawa wynika właśnie z tego że to urządzenie jest delikatne a moja nieumiejętność może wpłynąć na doznania mojego faceta . On mnie nigdy nie poprosił o pieszczenie jąder a jesteśmy ze sobą długo. Może nie lubi a ja się boje zapytać echh
Ja lubię wszelkie akcje z moimi jądrami,ze strony kobiety.Uchwycenie moszny powyżej jąder,tak aby się nie mogły usunąć i naciąganie ,szczególnie w dół i lekko do przodu…coś cudownego.Mężczyżni są przewrażliwieni nt.własnych jąder,sądząc iż są one delikatne,a tak nie jest.Wystarczy się przełamać,by wejść w krainę nowych,niesamowitych doznań,a wtedy nieraz ze zdziwieniem można skonstatować,iż ból jąder zadany przez fajną panią,jest przyjemny i bardzo podniecający.
 
C

col. Greg

Guest
Kiedyś spróbowałem z żona w czasie facesitingu, gdy siedziała mi na twarzy w kierunku nóg, delikatnie uderzała i ugniatała jądra. Mnie sie to podobało, była to moja inicjatywa. Niestety stwierdziła, że nie odpowiada jej to. Nie próbowałem nalegać i poszło sie ...
 
Mężczyzna

Seev8989

Nowicjusz
Kiedyś spróbowałem z żona w czasie facesitingu, gdy siedziała mi na twarzy w kierunku nóg, delikatnie uderzała i ugniatała jądra. Mnie sie to podobało, była to moja inicjatywa. Niestety stwierdziła, że nie odpowiada jej to. Nie próbowałem nalegać i poszło sie ...
Ano te kobietki to mają czasami tak.moja też przeżywa że mnie boli i ona tak średnio chce to robić 😅
 
Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
Uwielbiam je. To mój fetysz. Zwykle jestem dość mokra ale kiedy się do nich dobieram, to w kroku robi mi się wodospad. Uwielbiam je dotykać, ważyć w dłoni. lekko ściskać, całować i ssać. Są kwintesencją męskości i ludzkiego życia na ziemi - produkują plemniki , do 100 milionów za jednym wystrzałem a wystarczy jeden. Zauważyłam, że na początku mężczyźni nieco się tych pieszczot boją. Myślę, że zostali w przeszłości potraktowani tam zbyt mocno i ich bolało a jako prawdziwi mężczyźni dzielnie znosili ból i nawet o tym nie powiedzieli swoim partnerkom. No właśnie ! Drogie panie ! Jaja to nie są piłki do gry w golfa czy tenisa stołowego. To jest najdelikatniejsza cząstka mężczyzny i trzeba do nich podchodzić bardzo subtelnie i delikatnie. Jeśli zrobicie to umiejętnie, to wasi faceci będą mieli z tego wielką przyjemność i wy zresztą też. Nie zostawiajcie ich samopas. Lodzik jest ważny ale jąderka również. Nie wolno o nich zapominać.
Bardzo lubię, i traktuje je zawsze delikatnie.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry