• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męski pas cnoty noszony cały dzień i noc obniży popęd

Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
Panowie pytanie, chyba, że kobiety też coś słyszały. Czy noszenie pasa cnoty np cały dzień i noc np na imprezie czy coś. Obniży mój pociąg seksualny ? W sensie nie bd erekcji i wgl czy to spowoduje zmniejszenie pociągu ? Zależy mi bo bym chciał poznać jakaś fajna kobietę i zachowywać się normalnie, z czystymi myślami. A tak ciągle jestem podnieceniu, że czasem ciężko. Jakie macie doświadczenia i co proponuje cię. Ze wstępnego rozpoznania chciał bym jakiś nie przeszkadzający mocno plastikowy albo silikonowy. Jak najmniejszy żeby erekcja napewno była nie możliwa. Co sądzicie i czy macie jakieś podpowiedzi. A potrzebne mi to bo mam fetysz tyłka i nóg w rajstopach u kobiet. I jak taka widzę to aż ehh. Uwielbiam patrzeć na nogi i tyłek w rajstopach i oczywiście go dotykać. Nie tam stopy, używane czy coś. Kobiety noszące rajstopy w sukienkach, bosych, spódniczkach. Czy ubranie pasa zbije to podniecenie i będzie normalnie można rozmawiać ?
 
Mężczyzna

zawszewgumie

Cichy Podglądacz
są specjalne metalowe klatki na członka zamykane na klucz. Kupisz w sex shopie. Po prostu załóż to i zostaw klucz w domu. Normalnie można w nich oddać mocz itp... Problem jest tylko w momencie gdy członek chce stanąć wtedy nawet lekki ból i zaraz się odechciewa. Polecam bardzo wygodne są.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Klatka tylko tyle da że nie będzie widać. Problem jest w twojej głowie i tam sobie musisz to poukładać albo zwrócić się do specjalisty. Próbowałem tego i byłem wtedy jeszcze bardziej nakręcony, więc obstawiam że w twoim przypadku też by tak było. Raczej nie tędy droga. Idź do seksuologa bo jeśli nie potrafisz normalnie z babką pogadać i myślisz tylko o jej ciele to już jest źle.
 
Mężczyzna

Norweg

Nowicjusz
są specjalne metalowe klatki na członka zamykane na klucz. Kupisz w sex shopie. Po prostu załóż to i zostaw klucz w domu. Normalnie można w nich oddać mocz itp... Problem jest tylko w momencie gdy członek chce stanąć wtedy nawet lekki ból i zaraz się odechciewa. Polecam bardzo wygodne są.
Nie zauważyłem, że ktoś odpisał. Ja mam tak, że mam dwa. Metalowy duży i taki plastikowy mały. Tylko każdy mówi, że czuć ból i wgl a ja nie czuje żadnej zmiany ani bólu. Coś źle robię czy dobrałem
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
K Męski pas cnoty, plusy i minusy Fetysze i perwersje 13
Ó Ktoś z was lubi męski anal? Masturbacja 4
Lukas69 Męski orgazm bez użycia rąk. Masturbacja 28
H Wytrysk męski Masturbacja 12
K Męski squirt Masturbacja 30

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry