• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Męski orgazm bez użycia rąk.

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To nie tak, że każdy to da radę zrobić.
Ale podobno są ludzie, którzy to potrafią.
Jak jestem podniecony to potrafię skurczami lędźwi bardzo mocno się nakręcić, ale niestety do końca nigdy się nie udało :-(
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Jak byłem nastolatkiem, to podczas oglądania filmu erotycznego w TV potrafiłem się tak mocno podniecić, że bez żadnej dotykowej stymulacji potrafiłem osiągnąć orgazm i wytrysk.
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Kiedyś jak skakałem na dildo to czułem, że byłem blisko (bez dotykania). Ale zawsze brakowało mi się aby w równe tempo utrzymywać i jednak się nie udało
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja doszedłem kilka razy bez dotykania. Kiedyś wracając z pracy zatrzymałem samochód pod lasem przy drodze, rozebrałem się do naga i wyszedłem z samochodu, dosłownie obszedłem go do okoła i gdy wsiadałem już czułem jak mi pulsuje, po prostu z tych emocji, adrenaliny dodatkowo, doszedłem. Podobnie miałem jak zrobiłem sobie mały spacer po leśnej drodze nago w nocy i usłyszałem że najeżdża samochód. Mocne przeżycia, ale z czasem już jest bez emocji i wytrysku.
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Kilka razy mi się udało, podczas jednej z moich ulubionych perwersji (sounding). Szczególnie, jak to były początki i odkrywałem jakie niesamowite doznania potrafi mi dać.
Wiem, większość patrzy na to z przerażeniem ale jak ktoś nie chce, to nie próbuje. Mi to daje niesamowitą frajdę i na pewno co jakiś czas będzie się pojawiać w moich zabawach.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Kilka razy mi się udało, podczas jednej z moich ulubionych perwersji (sounding). Szczególnie, jak to były początki i odkrywałem jakie niesamowite doznania potrafi mi dać.
Wiem, większość patrzy na to z przerażeniem ale jak ktoś nie chce, to nie próbuje. Mi to daje niesamowitą frajdę i na pewno co jakiś czas będzie się pojawiać w moich zabawach.
"Sounding" bez użycia rąk, jak to sie robi:unsure: Ciekawe to może byc, dawaj bliżej🧐
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Kilka razy mi się udało, podczas jednej z moich ulubionych perwersji (sounding). Szczególnie, jak to były początki i odkrywałem jakie niesamowite doznania potrafi mi dać.
Wiem, większość patrzy na to z przerażeniem ale jak ktoś nie chce, to nie próbuje. Mi to daje niesamowitą frajdę i na pewno co jakiś czas będzie się pojawiać w moich zabawach.
Ale to chyba boli, czy jest przyjemne?
Może spróbuję.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Sounding to inaczej po prostu sondaż. Więc jestem cholernie ciekaw jak można go zrobic bez pomocy rak i nic wiecej. To mnie ciekawi, czy trzeba sie nadziac na sondę, czy trzymać sondę w zębach? Na przykład...(sondowanie raczej)
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Sounding to inaczej po prostu sondaż. Więc jestem cholernie ciekaw jak można go zrobic bez pomocy rak i nic wiecej. To mnie ciekawi, czy trzeba sie nadziac na sondę, czy trzymać sondę w zębach? Na przykład...(sondowanie raczej)
Za bardzo rozbijasz zagadnienie na atomy. Chodziło mi o to, że rękoma nie dotykasz kutaska a tylko wsadzasz w niego sondę.
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Fajne uczucie jest wtedy, jak wsadzisz sobie troszkę grubszą, żebrowaną sondę i potem czujesz ją pod ręką, waląc sobie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry