• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

fanpończoch

Nowicjusz
Dla mnie męski pas cnoty ma tylko sens gdy nosi go całkowicie uległy partner... Gdy tylko ja decyduje kiedy i gdzie mu go zdejmę, noszony bezwarunkowo cały czas. System nagród i kar.... W takim przypadku to juz nie jest tylko kontrola orgazmu lecz duże oddziaływanie na psychikę uległego mi mężczyzny... który z czasem za nagrodę jest w stanie dla mnie zrobić prawie wszystko. Mężczyzna w zamknięciu bez mozliwości spustu... posówany straponem szczytuje jak kobieta 🥰 bez dotykania penisa... spróbujcie tego :giggle: Noszenie pasa który mozna w każdej chwili zdjąć lub osoba nosząca wie że zostanie mu zdjęty bo to chwilowa zabawa... nie ma dla mnie najmniejszego sensu... Pas cnoty nie uczy dyscypliny ani takie tam, dyscypliny uczy ten kto posiada klucz ;)
W klatce i posuwany straponem - coś pięknego!
 
Mężczyzna

Femdomsilesia

Cichy Podglądacz
Ja nie mogę dopasować jądra mi się tak kurczą że mi nieraz spada dlatego noszę taki zapinany w pasie, ale zawsze jak moja wychodzi na imprezę to muszę mieć założony a żonka musi mieć kluczyk na nóżce na bransoletce. Ponoć koleżanki nieraz pytają od czego ten kluczyk i mówi a że to taka prywatna sprawa ale pewnie się domyślają
 
Mężczyzna

Dario98

Cichy Podglądacz
Witam! Jestem nowy na forum. Interesuję się pasami cnoty, próbowałem już noszenia. Mam takie pytanie, czy używa ktoś pasa Qiui CellMate? Myślę nad zamówieniem go. Kusi mnie trochę spróbowanie dłuższego noszenia pasa. Ten pas ma funkcje takie jak zamknięcie na wybrany okres czasu, a nawet wylosowania czasu 😏
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z największą przyjemnoscia nawiążę kontakt z miłośnikami pasów cnoty.
Nie rozumiem motywacji, a chciałbym zrozumieć...
 
Mężczyzna

prawniczek

Cichy Podglądacz
Dla mnie męski pas cnoty ma tylko sens gdy nosi go całkowicie uległy partner... Gdy tylko ja decyduje kiedy i gdzie mu go zdejmę, noszony bezwarunkowo cały czas. System nagród i kar.... W takim przypadku to juz nie jest tylko kontrola orgazmu lecz duże oddziaływanie na psychikę uległego mi mężczyzny... który z czasem za nagrodę jest w stanie dla mnie zrobić prawie wszystko. Mężczyzna w zamknięciu bez mozliwości spustu... posówany straponem szczytuje jak kobieta 🥰 bez dotykania penisa... spróbujcie tego :giggle: Noszenie pasa który mozna w każdej chwili zdjąć lub osoba nosząca wie że zostanie mu zdjęty bo to chwilowa zabawa... nie ma dla mnie najmniejszego sensu... Pas cnoty nie uczy dyscypliny ani takie tam, dyscypliny uczy ten kto posiada klucz ;)
jako uległy całkowicie się zgadzam,też wolę pełną kontrolę kobiety na mnie,dzięki pasowi dostaje ona to co chce.Szukam takiej jak ty.Oczywiście z powodu pasa cnoty musiałbym byc też cuckoldem.
ps. Czy żeńska wersja pasa cnoty by pasowała na mnie ?? Szukam czegoś bez ringa.Chce permanentnie mieć zamknietego,stąd podrzucajcie modele który byłby dla mnie dobry?przede wszystkim bez tego ocierania bo próbowalem smarowania i dalej lipa,a po miesiacu bez orgazmu dochodzą duże jądra wpijające się w klatke...
 
Mężczyzna

Adalbert

Cichy Podglądacz
Ja jestem zamknięty od 3 października i tylko raz otwarty przy zmianie kagańca. Przez te 12 dni od zamknięcia coraz mniej mam ochoty na onanizm, myślę ze wytrwam całe trzydzieści dni loktober?
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Locktober to zabawa dla uległych cuckoldowców.
Nofapiarz może utknąć tak głęboko w nihilizmie, że żaden kaganiec nie będzie mu potrzebny do rezygnacji z onanizmu. 😁
 

fanpończoch

Nowicjusz
Ja jestem zamknięty od 3 października i tylko raz otwarty przy zmianie kagańca. Przez te 12 dni od zamknięcia coraz mniej mam ochoty na onanizm, myślę ze wytrwam całe trzydzieści dni loktober?
Maksymalnie nosiłem dwa tygodnie, przy zdejmowaniu na noc.
Ja jestem zamknięty od 3 października i tylko raz otwarty przy zmianie kagańca. Przez te 12 dni od zamknięcia coraz mniej mam ochoty na onanizm, myślę ze wytrwam całe trzydzieści dni loktober?
Dwa tygodnie nosiłem
Ja jestem zamknięty od 3 października i tylko raz otwarty przy zmianie kagańca. Przez te 12 dni od zamknięcia coraz mniej mam ochoty na onanizm, myślę ze wytrwam całe trzydzieści dni loktober?
Dwa tygodnie wytrzymałem
 
Mężczyzna

Adalbert

Cichy Podglądacz
Ja kilka razy podchodziłem do tematu ale teraz widzę ze będzie bardziej na stałe. Pierwszy trzydniowy wyjazd daleko od klucza zaliczony. Za kilka dni jadę na tydzień to będzie wyzwanie.
 
Mężczyzna

bastianore

Cichy Podglądacz
Witam,

Niewiele wiem na temat, ale czy ktoś z was używających, może coś powiedzieć na temat uprawiania w tym sportu? Mówię o takich sportach w których trzeba trochę pobiegać a nie ławeczkach na siłowni :p


P. S.

Pytanie czy się da i czy jest bardzo dyskomfortowo?

Pozdrawiam
 
Mężczyzna

prawniczek

Cichy Podglądacz
Dam wam odpowiedź co do biegania z pasem.Po prostu zakladasz rajstopy najlepiej po dziewczynie np z ciuchlandu zakladasz ciasne majtki tez za małe i jak unieruchomisz pudełko to nie powinno być problemu.
Ps.Nie rozumiem noszenia pasa cnoty do jakiejś samokontroli.Dla mnie to ma sens tylko jak kobieta trzyma klucze.
 
Mężczyzna

bastianore

Cichy Podglądacz
Dam wam odpowiedź co do biegania z pasem.Po prostu zakladasz rajstopy najlepiej po dziewczynie np z ciuchlandu zakladasz ciasne majtki tez za małe i jak unieruchomisz pudełko to nie powinno być problemu.
Ps.Nie rozumiem noszenia pasa cnoty do jakiejś samokontroli.Dla mnie to ma sens tylko jak kobieta trzyma klucze.
Każdy ma swoje wizję ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry