• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Matka

Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
A wracając do tematu będzie problem jak chłopak będzie tego wymagał do swojej partnerki bo wg niego to normalne.
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
W związku z tym tematem zostałam wręcz zasypana wiadomościami na szczęście wiele z nich pochodziło od kobiet w kilku przypadkach konstruktywna dyskusja trwała po kilka tygodni. Tak jak pisałam wcześniej mam problem z synem który mnie podgląda, bywa że aranżuje w swój prymitywy sposób pewne sytuacje lub co częściej się zdarza szuka okazji aby wejść np gdy się ubieram /rozbieram /przebieram lub do łazienki gdy np biorę prysznic/maluje się.....
Tak jak pisaliście wcześniej były ostre słowa /krzyk itd niestety nie dawało to w dłuższej perspektywie niczego a ostatnia taka sytuacja okazała się wręcz moją kompromitacją mianowicie szykowałam się w pośpiechu na samolot byłam w toalecie kończyłam makijaż i miałam się ubierać, słyszę kroki na korytarzu jednak byłam w 100 a nawet w 200% przekonana że to mąż który miał przyjechać z firmy aby zawieść mnie na lotnisko otwierają się drzwi a w ich mój syn, ręce mi opadły.
Jest chwila ciszy i zaczyna mówić dlaczego "zawdzięczam" jego wizytę, oczywiście powód błachy bez problemu mógł mi o tym powiedzieć później czy wysłać SMSa, naprawdę rozwścieczylo to mnie w momencie gdy wszedł byłam tylko w spodniach nie zasłaniałam piersi gdyż to było bez sensu i tak je widział. Natomiast za namową jednej z was gdy jego wzrok skupiał się na biuście stanowczo mówiłam" patrz mi w oczy" i "oczy mam wyzej"!!!! Oczywiście sytuacja była dynamiczna i przede wszystkim nerwowa
Podczas gdy kolejne uwagi typu oczy mam wyższej nie pomogły wywaliłam go z toalety rzucając w jego kierunku to co miałam pod ręką czyli głównie kosmetyki. Wybiegłam w nerwach za nim na korytarz i.... tam niestety byli jego koledzy 😠
Wcześniej nie mówiłam mężowi o tym wszystkim aby nie eskalować problemu teraz powiedziałam i jego reakcja też mnie rozbraja gdyż uznał ze każdy nastolatek tak ma w pewnym okresie dojrzewania i zmienił temat. Chociaż nas syn ma już 18 lat.
Myślę że każda sytuacja jest inna i wymaga indywidualnego podejścia ja w opisanym zdarzeniu nie odnalazłam się widocznie dlatego że cholernie mi się spieszyło na samolot a on o tym wiedział.
O problemach z synem rozmawiałam z psychologami, stosowałam się do ich zaleceń jednak nie wszysto było trafione, ktos stwierdzil że on chwali się mną przed kolegami i być może jest w tym trochę prawdy ponieważ obraca się w towarzystwie osób podobnych do siebie czyli miłośników gier komputerowych którzy podobnie jak on słabo się uczą i brzydzą się pracą Natomiast mojego syna traktują jak bankomat.
Na szczęście widzę że mu to mija, przynajmniej do takich sytuacji dochodzi coraz rzadziej.
Pisząc z wami na priv widzę że macie podobne problemy a niektóre sugestie okazały się bardzo trafne w moim przypadku za co bardzo dziękuję 🙂
Pomijając kilku debili oraz osób które chciały dołożyć swoje złośliwe trzy grosze bardzo miło jest ze tyle osób zaangażowało się w tą sprawę.
Ktoś zadał mi pytanie ile miałam takich czy podobnych sytuacji z synem? Odpowiedźialam że dokładnie nie wiem ale myślę że około piętnastu, ten że to normalne w tym wieku. Jednak myślę że liczy się sam fakt iż to ma miejsce.
 
C

col. Greg

Guest
Nie wiem co o tym myśleć, zapisałem sie bo to forum erotyczne a nie polityczne, i kazdy może ... byleby nie naruszał. Natomiast z kagańcem na pysku trudno sie "wyrazić
 
Mężczyzna

Rados

Cichy Podglądacz
Kilka dni temu wraz z mężem poznaliśmy kobietę która dorabia sobie pozując do aktów i biorąc udział w różnych sesjach fotograficznych dla agencji reklamowych.
Po długiej rozmowie na różne tematy poruszyła swoją sytuację rodzinną, ma syna 18 lat , nas zdziwiły ich relacje (sama nie wiem czy nie przesadzam) mianowicie mówiła że często w domu jest toples w obecności syna. Rozmawia z nim o seksie i to często gdy jest bez biustonosza. Zostawia zawsze otwarte drzwi gdy bierze prysznic. Powiedziała że syn dwa razy dotykał jej biustu (co mnie osobiście wydaje się dziwne) . Swojego syna określiła jako nie śmiałego i osobę która ma problem z nawiązywaniu kontaktów z kobietami
Czy takie relacje są normalne? Zdziwił mnie osobiście fakt że ona opowiadała o tym z emocjami, stwierdziła że są widoczne efekty ponieważ syn przełamuje bariery w relacjach z kobietami i nabiera pewność siebie.
Co o tym myślicie?
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
A napiszę to może parę "lajków" wpadnie. ;D
Jak zapewne wiecie(albo i nie) mam swoją logikę i często potem wiele osób ją powiela. Pani Ametko, spoczko historyjki prawidziwe czy nie odniesiemy się do nich. Zacznę od zacytowania Ciebie z jedno z pierwszych postów w tym temacie "najbliższa rodzina jest aseksualna" to z kim można już seksualnie? ^^ (czepiam się słówek sorka, nie bierz tego do siebie)
Oki lecimy z tematem, mam trochę latek i od razu powiem Wam świat nie jest sprawiedliwy
-> dziewczyna zmolestowana przez dorosłego faceta absurd/pedofil w drugą stornę chłopak przez kobietę zazdro, szczęsciarz
-> chlopak dużo ma kobiet, ale z niego zdobywca, alwaro i inne, dziewczyna puszczalska itd., itd.
-> młody mężczyzna ze starszą kobietą zazdro, na odwórt pogarda
-> oskarżenie o molestowanie faceci przekichane, kobiety spływa jak po kaczce
OKI. to jest parę przykładów ja słyszałem jeden jak 3 kobiety dorwały jednego młodego chłopaka i zajechały go na śmierć, maltretując go przy tym okropnie.

Lecimy z tematem to z tym Edypem jest trochę racji, tylko, że on nie wiedział, że to jego matka czy cuś w ten deseń chyba było w książce. Także nie do końca taka sytuacja jak ma miejsce, że chłopaki mają swiadomość o swojej matce, że to ich matka.
Ta opowieść, jeżeli kobieta robi to z sensem i naprawdę wprwadza chłopaka w "dorosłość", a nabiera pewności siebie, itd. to chyba dobrze. Gorzej jakby miał kompleksy i jeszcze bardziej się załamał to wtedy zmiana taktyki. Czy normalne no nie do końca, ale z drugiej strony lepsze to niż mógłbym dać swój przykład, ale nie ma sensu i to nie ma nawet związku z erotyką.
Co do intymności w domu szczerze mówiąc ja łaziłem pół życia w kąpielówkach i łażę w domu w samych spodenkach jak jestem w sumie u nas każdy ubiera się inaczej i nigdy nie było jakiś problemów. Są u mnie np. wady odnośnie prywatności pukania do pokoju, dania chwile czasu na ogarnięcie itd. ja to stosuję inni niekoniecznie. Mam do w d**ie bo może mnie każdy nago zobaczyć i nie płaczę bo to tylko ciało. Znam ludzi gdzie łażą jak chcą i nikt nie ma z tym problemu więc kwestia ubioru chyba nie ma znaczenia.
Co do Pani Ady, Adka słuchaj no dziecino, Twój syn dorasta, chce ciepło matki, może nie wiesz o środowisku graczy, ale tam potrafią lecieć obelgi i jak zacząłem grać to dowiedziałem się z kim sypia moja matka(to taki żart graczy...). Jak syn Ci wchodzi do toalety i coś tam rzucasz i inne to nie tak, albo go przytul tymi piersiami bo karmiłaś go nimi, albo wywal za drzwi. A jak śmieje Ci się w twarz to sorry, ale raczej nie poważa on sobie Ciebie. Mi Mamusia słowo powie to rzucam wszystko i idę jak na najwyższy obowiązek w życiu. Bo mam respekt i pomagam jak mogę.
Co do tych sytuacji spaczenia może być tego dużo, molestowań również. Sam zastanwiam się gdzie u mnie spaczeń tyle gdzie nikt w domu tego nie robił. Być może przez to, że seks u mnie w domu to temat tabu i jakieś wzdrygi są.
Staram się przedstawić trochę młodszemu bratu bo ja sam wszystko odkrywałem i... miałem dużo czasami gorszych nocy przez to. Teraz czuję się jak rybka i mogę pogadać, albo powiedziec, że mnie nie interesuje jakiś temat. Wszystko jest kwestią rozmów i narzucanych tematów tabu czy rygoru.
Pozdrówka dobrej nocki...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 0
E Matka chrzestna Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry