• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja z kimś na kamerkach?

Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
Fajne urozmaicenie, ale w internecie w tych czasach łatwo się zrazić. Dużo oszustów, szantaży, a jednak samo pokazanie się komuś nago obcemu w internecie może się wiązać w najmniejszym stopniu jakimś wyśmianiem, brakiem szacunku, w najgorszym wypadku zdarzaja się i szantaże później nagranym materiałem - ale w tych czasach poziom ludzi jest tak dramatycznie niski, że i nawet po rozpadzie związku często się zdarzają akcje z udostępnianiem prywatnych rzeczy.. co do samej masturbacji, można to wszystko wnieść na wyższy level i fajnie się bawić, można i siedzieć jak debil przed monitorem i walić konia patrząc na kogoś po przeciwnej stronie. Z ciekawości, istnieją panie, które potrafią umówić się z nieznanym facetem, stricte na kamerkę, nie biorąc za to pieniędzy ? Jeszcze odpowiadać na ogłoszenie typu - zwale konia na kamerce ? 😅
 
Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Fajne urozmaicenie, ale w internecie w tych czasach łatwo się zrazić. Dużo oszustów, szantaży, a jednak samo pokazanie się komuś nago obcemu w internecie może się wiązać w najmniejszym stopniu jakimś wyśmianiem, brakiem szacunku, w najgorszym wypadku zdarzaja się i szantaże później nagranym materiałem - ale w tych czasach poziom ludzi jest tak dramatycznie niski, że i nawet po rozpadzie związku często się zdarzają akcje z udostępnianiem prywatnych rzeczy.. co do samej masturbacji, można to wszystko wnieść na wyższy level i fajnie się bawić, można i siedzieć jak debil przed monitorem i walić konia patrząc na kogoś po przeciwnej stronie. Z ciekawości, istnieją panie, które potrafią umówić się z nieznanym facetem, stricte na kamerkę, nie biorąc za to pieniędzy ? Jeszcze odpowiadać na ogłoszenie typu - zwale konia na kamerce ? 😅
Może tak, może nie. A w sumie o co Ci chodzi?
 
Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
Może tak, może nie. A w sumie o co Ci chodzi?
Wyrażam swoje zdanie, na temat zabaw na kamerze. Nie nawiązuje bezpośrednio do twoich wcześniejszych wypowiedzi, bo nie koniecznie interesują mnie konwersacje z facetami. Ty widzę próbujesz błysnąć jak nie w temacie ze zdjęciami facetów, tak i tu zawzięcie czytasz mój wpis i nie potrafisz przejść obojętnie. Kto co lubi, ale nie mam zamiaru więcej wchodzic z tobą w jaka kolwiek wymianę zdań. Bye
 
Mężczyzna

NylonowOSkarpetkowy

Cichy Podglądacz
To akurat dziwne bo branie za to pieniędzy zabiłoby całą radość.
Też tak uważam, mi przyjemnośc w kamerkowym sextingu, sprawia własnie fakt, ze mój charakter, na tyle spodobał się jakiejś kobiecie że odważyła mi się pokazać. Zazwyczaj jako fetyszysta, zaczynałem od zdjecia stópek, jezeli dziewczyna sie zgadzała, wiedziałem ze można z czasem przejsc dalej.
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Omegle, szkoda że nie działa, ale jest kilka stron z ruletką kamerową, ale nie jest to to samo choć niby tak
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry