• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja z kimś na kamerkach?

Mężczyzna

Midnight Rambler

Seks Praktykant
Nie, ale mam ciekawe wspomnienie sprzed lat 😀 To było prawie 20 lat temu 😀 Temat wideo czatów może i już istniał, ale ja nie miałem o takich rzeczach pojęcia 😀 Poznałem koleżankę na wakacjach, dziewczynę z drugiego końca Polski, fajnie spędziliśmy czas i wymieniliśmy się numerami. Po wakacjach pisaliśmy dużo i w końcu nasze pogadanki przybrały charakter mocno erotyczny 😁 W trakcie, którejś 'sesji' zaproponowałem przygotowanie autorskiego filmu z robótek ręcznych i moja propozycja spotkała się z entuzjastycznym przyjęciem 😂 Miałem w domu kamerę miniDV i zrobiłem film z finiszu 😂 potem trzeba było to zgrać z taśmy i posłać. Zachodu jak przy pełnometrażowej fabule! Niestety w zamian mogłem liczyć tylko na kilka niewyraźnych zdjęć 😢 Wiem, że brzmi to infantylnie, ale wtedy, to było mega podniecające doznanie 😀 Potem już nie próbowałem. Dobra rozmowa o seksie - owszem. Lubię i zdarzały się. Zabawy przed kamerą - może i kusząca wizja, ale jakoś szkoda mi zawsze było zachodu 😂
 
Mężczyzna

Virtualny Ekshibicjonista

Cichy Podglądacz
Ludzie wstydzą się przyznać do masturbacji, a co dopiero przed kamerką dla obcej osoby poznanej w sieci...
Ja uwielbiam onanizować się dla dziewczyn poznanych w internecie, już w gimnazjum bawiłem się przed kamerką, jeszcze jak były na czaterii i Onet kamerzysta... ☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry