• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w trakcie pracy

Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Mam takie wrażenie, ze masturbacja w pracy to jakby trochę pier.......c robotę. Oczywiście przy poszerzonej interpretacji:LOL:
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Jest ale mam duże biurko zabudowane blendą. Nic nie zobaczy a ja zdążę schować wibrator
Tak czy inaczej brzmi szalenie podniecająco. Ogólnie sex w miejscach publicznych jest zupełnie inny. Aż człowiekowi się przypominają młode lata kiedy każda okazja była dobra :) w pracy w trakcie przerwy też się zdarzało.
 

And

Nowicjusz
Często pracuję z domu więc nie ma problemu zrobić sobie przerwę na małe trzepanie. Właśnie teraz to robię. Moja żona lubi np w czasie gdy mam spotkanie na teamsach zabawiać się moim kutasem.
 
Mężczyzna

GynoMax

Seks Praktykant
mi się często zdarza masturbować w różnych publicznych miejscach :) Ja już mam wyćwiczone pociągi, tramwaje, autobusy, przebieralnie w sklepach, parki, lasy, łąki, jeziorka :D Dużo tych miejsc :)
Cool … zapraszam do kontaktu bo lubie takie tematy i odkrywanie kobiecej seksualności
 
Mężczyzna

Deivr34

Cichy Podglądacz
Kiedyś jak robiłem na polu przegląd skrzynki z elektrycznością to spotkałem faceta, który walił kona w środku pola kukurydzy.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry