• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja w trakcie pracy

Mężczyzna

Marek35

Seks Praktykant
Nie wiem jaką masz pracę, ale u mnie przy open space to paluszka nawet do nosa nie można włozyć, nie myśląc juz o innych miejscach więc kicha. Za to zdarzało się w trakcie jazdy do lub z pracy np. po gorącym weekendzie lub tuż przed.
Też mi się czasem zdarza w samochodzie gdy penis się domaga... I nagle gdy docierasz na miejsce siedzisz w tym samochodzie i uspokajasz bestyjke... A już myślałem że tylko ja tak mam że zdarza mi się bawić w aucie...
 

Marekcyberski

Cichy Podglądacz
W samej pracy zdarzało mi się gdy miałem 20 lat. Porządkowałem wtedy pomieszczenie z pewnymi dokumentami i siedziałem kilka godzin sam w pomieszczeniu do którego nikt nie zaglądał, a w tym wieku człowiek jest napalony jak nie wiadomo co.
Teraz tego nie robię za to notorycznie praktykuje cyberka i dirty talk przez komunikatory na telefonie. Nakręcam się i po powrocie do domu pierwsze co robię po wejściu to walenie gruchy. A raz mnie koleżanka tak nakręciła ostatnio, że wracając z pracy zjechałem z drogi, żeby sobie ulżyć.
 
Mężczyzna

Vovo

Cichy Podglądacz
Zdarzało się nie raz. Czasami nakręciliśmy się wzajemnie z partnerkami, wysyłając sobie sprośne wiadomości...
Zdarzało się, że nie potrafiłem wytrzymać do spotkania i w trakcie pracy musiałem sobie "ulżyć", żeby móc się na niem skupic
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Może nie w pracy bo jej charakter na to nie pozwala ale w szkole zdarzało mi się korzystać z korka analnego. Poprostu go wkładałem i sobie umilałem nudne lekcje
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Osobiście bym tego nie zrobił, no a jakby mnie naprawdę naszła ochota to dyskretnie w WC i udawał że robię kupę.
 
Mężczyzna

Biszkopt

Nowicjusz
Gdy pracowałem w serwisie sprzętu AGD to często przy naprawach pralek u klienta. Zawsze jakieś seksi majteczki były w pralce albo w łazience ,no trzeba było wykozystać okazję do zalania majteczek.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Filmik masturbacja Masturbacja 1
K Pierwsza masturbacja Seks 5
T Masturbacja Kraków Seks 1
D Masturbacja Porady seksualne 9
M Masturbacja-czy wasi partnerzy wiedzą Seks 23

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry