• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja przy kimś

Mężczyzna

Tadeusz1965

Nowicjusz
Żona wychodzi do pracy wcześniej a ja później. Zawsze rano jak ona kszata się po pokoju nago, szykując ciuchy, malując się itp a trochę to trwa, ja zawsze pokazuję jak mocno mi z rama stoi i masuje się. Jak już jest ubrana i chce wychodzić zawsze patrzy na wytrysk.
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Jest pewien facet, którego chętnie bym zaskoczyła takim aktem samozadowolenia... Choć nie mam pojęcia jak by zareagował na pewne gadżety 🤔 obawiam się, że mogłoby to przerosnąć jego nerwy 🥵 😂
 
Mężczyzna

Krzysiek_Wro

Cichy Podglądacz
Tak, kiedyś przypadkowo w toalecie przy pisuarach ; Chłopak obok stał koło mnie, skończył sikać i nie zbierał się do schowania kutasa, tylko zaczął go niby strzepywać, miętosić. Zauważył, ze zerknąłem i po prostu zaczął sobie walić. No to się przyłączyłem i było mega podniecająco. Szybkie strzały i tyle ;)
 
  • Wow
Reactions: tpo
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Tak, kiedyś przypadkowo w toalecie przy pisuarach ; Chłopak obok stał koło mnie, skończył sikać i nie zbierał się do schowania kutasa, tylko zaczął go niby strzepywać, miętosić. Zauważył, ze zerknąłem i po prostu zaczął sobie walić. No to się przyłączyłem i było mega podniecająco. Szybkie strzały i tyle ;)
Miałem takie doświadczenie, dziwne ale czy bardzo podniecające to niekoniecznie, ale ciekawe też.
 
Podobne tematy

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry