• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja przy kimś

Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Nie mam nic przeciwko takim zabawom. Fajnie jest podkręcać atmosferę w ten sposób, a po osobistym fininale miło jest jak partner dobitnie poprawi 😋 Natomiast kiedy to partner zaczyna ze sobą taką zabawę to osobiście lubię podkręcać go poleceniami jak bym chciała żeby się dla mnie zabawiał. Lubię wtedy siadać za nim tak by był oparty o moje nagie piersi plecami. Wtedy pieszcząc go subtelnie po obojczyku... torsie... sutkach... karku... oplatam jego nogi swoimi by mieć jeszcze lepsze widoki i zaczynam szeptać mu do ucha ciche, podniecające polecenia, które on ma za zadanie wykonać. Dyktuję mu tempo, siłę nacisku, opisuje mu jak na mnie działa, a jak grzecznie spełni moje zachcianki to rzecz jasna stosownie go nagradzam... 😉
 
Mężczyzna

Mike36Opole

Cichy Podglądacz
Nie mam nic przeciwko takim zabawom. Fajnie jest podkręcać atmosferę w ten sposób, a po osobistym fininale miło jest jak partner dobitnie poprawi 😋 Natomiast kiedy to partner zaczyna ze sobą taką zabawę to osobiście lubię podkręcać go poleceniami jak bym chciała żeby się dla mnie zabawiał. Lubię wtedy siadać za nim tak by był oparty o moje nagie piersi plecami. Wtedy pieszcząc go subtelnie po obojczyku... torsie... sutkach... karku... oplatam jego nogi swoimi by mieć jeszcze lepsze widoki i zaczynam szeptać mu do ucha ciche, podniecające polecenia, które on ma za zadanie wykonać. Dyktuję mu tempo, siłę nacisku, opisuje mu jak na mnie działa, a jak grzecznie spełni moje zachcianki to rzecz jasna stosownie go nagradzam... 😉
Chciałabyś popisać ? Po flirtować ? Przez maila ? 🙂🙂🙂
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
a po osobistym fininale miło jest jak partner dobitnie poprawi 😋
Ja jednak wolałbym, by to partnerka mi "poprawiała" i powodowała orgazm.
Choć, oczywiście, słuchanie poleceń i ogólnie rzeczy podkręcających atmosferę jest fajne. Aczkolwiek IMHO fajniejsze są polecenia rozebrania się i przybrania określonej pozycji, połączone z zapowiadaniem tego, co się będzie sama robić z poszczególnymi częściami ciała partnera.
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Ja jednak wolałbym, by to partnerka mi "poprawiała" i powodowała orgazm.
Choć, oczywiście, słuchanie poleceń i ogólnie rzeczy podkręcających atmosferę jest fajne.
To zrozumiałe z męskiego punktu widzenia. Ja jednak wolę w równym stopniu dawać przyjemność jak i ją czerpać więc dopuszczam przy masturbacji wiele różnych konfiguracji. Wyżej wymienione formy to rzecz jasna tylko przykład jak można masturbację portaktować jako element gry wstępnej albo po prostu urozmaicenie w sypialni, a nie jako coś co robi się po kryjomu byle by rozładować napięcie, choć i ta opcja jest dla mnie jak najbardziej akceptowalna, bo jak to mówią na bezrybiu i rak ryba 😂
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Nie mam nic przeciwko takim zabawom. Fajnie jest podkręcać atmosferę w ten sposób, a po osobistym fininale miło jest jak partner dobitnie poprawi 😋 Natomiast kiedy to partner zaczyna ze sobą taką zabawę to osobiście lubię podkręcać go poleceniami jak bym chciała żeby się dla mnie zabawiał. Lubię wtedy siadać za nim tak by był oparty o moje nagie piersi plecami. Wtedy pieszcząc go subtelnie po obojczyku... torsie... sutkach... karku... oplatam jego nogi swoimi by mieć jeszcze lepsze widoki i zaczynam szeptać mu do ucha ciche, podniecające polecenia, które on ma za zadanie wykonać. Dyktuję mu tempo, siłę nacisku, opisuje mu jak na mnie działa, a jak grzecznie spełni moje zachcianki to rzecz jasna stosownie go nagradzam... 😉
Czyli jednak można napisać seksownie i ciekawie o wspólnej masturbacji jako elemencie czegoś więcej. Bardzo mi się spodobało dziękuję, następnym razem puszczę wodzę fantazji i zwizualizują sobie opisaną przez ciebie sytuację, a słuchaczem podobno jestem świetnym i potrafię być zadaniowy ;)
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Czyli jednak można napisać seksownie i ciekawie o wspólnej masturbacji jako elemencie czegoś więcej. Bardzo mi się spodobało dziękuję, następnym razem puszczę wodzę fantazji i zwizualizują sobie opisaną przez ciebie sytuację, a słuchaczem podobno jestem świetnym i potrafię być zadaniowy ;)
Nie pozostaje nic innego jak życzyć dobrej zabawy i przyjemnych wrażeń 👌
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
I to jest właśnie ta sprzeczność, podniecił mnie Twój post i opis, ale nie lubię się masturbować sam, zatem mhh, ja to jeszcze przemyślę ;)
Cóż... założyłam, że swój następny raz planujesz z kimś i potraktowałeś mój post jako pewną inspirację... zatem życzę jeszcze żeby trafił się ktoś do towarzystwa jeśli nie lubisz w samotności 😉
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Cóż... założyłam, że swój następny raz planujesz z kimś i potraktowałeś mój post jako pewną inspirację... zatem życzę jeszcze żeby trafił się ktoś do towarzystwa jeśli nie lubisz w samotności 😉
Słuszne założenie, planuję z kimś bo sam nie lubię, trudno mi będzie jednak to zaaranżować bo coś mi się wydaje, że opierając się o piersi i słuchając poleceń nie będę zbyt szczery wobec partnerki ponieważ to Ciebie będę miał na myśli jako tą która mi wydaje polecenia i rządzi w tym momencie.
 
Mężczyzna

NylonowOSkarpetkowy

Cichy Podglądacz
Wspólna masturbacja od zawsze sprawia mi przyjemnośc, tak samo jak fakt że ktos patrzy na mnie jak sie masturbuje, nie musi byc to sytuacja realna a własnie np. kamerki /snap sprawia mi ogromną przyjemność jak jakas dziewczyna / kobieta patrzy, przy okazji jak jeszcze wydaje polecenia. Jestem troche nietuzinkowy, i pomimo ze całkowicie hetero, to lubie podczas masturbacji bawic sie swoim tyłkiem. I bardzo mnie kreci gdy kobieta o to prosi.
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Słuszne założenie, planuję z kimś bo sam nie lubię, trudno mi będzie jednak to zaaranżować bo coś mi się wydaje, że opierając się o piersi i słuchając poleceń nie będę zbyt szczery wobec partnerki ponieważ to Ciebie będę miał na myśli jako tą która mi wydaje polecenia i rządzi w tym momencie.
@Icarium sądzę, że kiedy już zaaranżujesz w realu miłe spotkanie to zarówno Ty, jak i twoja partnerka dacie się ponieść obopólnemu spełnieniu w chwili hedonistycznej przyjemności i absolutnie nie będziesz "zmuszony" o mnie myśleć 😉
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
@Icarium sądzę, że kiedy już zaaranżujesz w realu miłe spotkanie to zarówno Ty, jak i twoja partnerka dacie się ponieść obopólnemu spełnieniu w chwili hedonistycznej przyjemności i absolutnie nie będziesz "zmuszony" o mnie myśleć 😉
A czy możemy zaaranżować coś razem, tak niezobowiązująco i komfortowo dla nas obojga, wspomniałem, że dobrze wykonuje polecenia jeśli jestem odpowiednio zmotywowany i zachęcony?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry