• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja czy seks - co sprawia większą przyjemność?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Masz racje, każdy, lub prawie każdy, kiedyś się masturbował, podobnie jak dziewczyny, ale jednak w jakimś momencie potrafiliśmy "przestawić psychikę" na pożądane ewolucja i prawem tory.
Dlaczego?
Nie wiem.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No skoro tak mówisz... 🙂
To i powinieneś napisać co kryje się za normalnym seksem, pytam, bo u mnie to coś ok. 15-17 minut ostrego rypania na granicy migotania komór, a potem mala przerwa na wizualne przeżycie Jej orgazmu, bo jest najpiękniejsze i dopiero później męskie zakończenie.
A u Ciebie?
 
M

Marcin1983

Guest
Zależy od nastroju uwielbiam masturbacje ale też uwielbiam sex czasem mam ochotę poprostu sobie sam zrobić dobrze zwłaszcza gdy moja żona śpi obok mnie
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie chce byc upierdliwym/ciekawskim, bo nie o to chodzi, ale dlaczego mając pod kutasem własną cipkę, walisz wecka?
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
W moim przypadku wszystko zależy od aktualnej potrzeby, bo raz wolę masturbację bez dwóch zdań, a innym razem seks. Choć oczywiście kiedy nie mam możliwości na to drugie, to bez problemu i z rozkoszą wybieram opcję pierwszą.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No to ja jestem konserwa!
0 masturbacji, 100% udziału kobiety. Bo i dlaczego mm wysilać własne łapska, skoro Ona jest obok?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Właśnie zdobyłaś pierwsza nagrodę Super Ciętej Odpowiedzi!
Grasz dalej?
1f61b.png
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A zatem co kto lubi, prawda?
Jedyna różnica leży w odczuciach kobiety jako tej jedynej "uprawnionej!" do orgazmu.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ponieważ są tu znawcy tematu masturbacji, spytam.
A co zrobić, aby chciało mi się zwalić konia 3 razy dziennie i tym samym pobić mój rekord dzienny masturbacji i wyrównać mój rekord dziennych ejakulacji?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry