• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja Analna ...

Mężczyzna

MenWstringach

Cichy Podglądacz
Chciałbym odświeżyć temat, czy są tu faceci którzy praktykują ten rodzaj masturbacji ?
Solo bądź z partnerką?
Ja sam lubię korzystać z małego korka analnego, a gdy mam więcej czasu z wibrującego penisa, 17cm długości, 3.5 cm obwodu..
W ogóle ogromną przyjemność i wrażenie nieustającego orgazmu mam przy samym leżeniu i przeglądaniu np fotek mając w sobie jedną z tych dwóch zabawek..
Kiedyś miałem okazję od partnerki dostać masaż palcami, finalnie weszły 4😁
Ja kocham masturbacje analna. Mam 23 cm dildo na początek nim się bawię nie dotykając w ogóle kutasa. Ostatnio kupiłem korek analny xxl o średnicy 6cm dwa dni treningu i wszedł było ciężko. Teraz kupiłem korek średnica 5.,5 ale 16 cm długi on mnie mega wypełnia i mam mega orgazmy aż mnie trzepie.
 
Mężczyzna

MenWstringach

Cichy Podglądacz
A jak się przygotowałeś do tego i jaka masz technikę żeby się udało włożyć?
Długo tą zabawę praktykowałem. Na początku to nawet mój kutas nie sięgał między pośladki. Musisz odsunąć jądra na bok kutasa na pół miękkiego po stronie gdzie odsloniles jądra kierować go w dół między pośladki. Dobra pozycja płaska na plecach z nogami podciętymi w kolanach ale leżącymi na bokach. Przyda ci się żel intymny ale nie smaruj całego kutasa bo się będzie ślizgał i go nie włożysz tylko żołądź posmaruj i wejście do dupci.pozniej jak już z niego zacznie cieknący to lubrykant nie będzie potrzebny. Żołędzią dotykaj anusa, pocieraj, obijaj nim dziurkę i delikatnie zacznij go wsuwać uczucie jest mega. Od razu ci cały nie wejdzie ale główka powinna wejść. Pierwszy wytrysk to coś nie do opisania i jest duży. Powodzenia życzę daj znać jak ci poszło i pamiętaj nie zniechęcaj się.
 

michalaniol

Cichy Podglądacz
super sprawa i wytrysk po sufit :) mam zabwaki z Lovense na appkę, często wkładam sobie wibro i chodzę po mieście. Czasem też, ktoś przejmuje zdalnie kontrolę nad zabawką i może Cię dobrze zerżnąć w najmniej odpowiednim momencie :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Solstafir Analna masturbacja pań Masturbacja 0
DenioXD Głęboka masturbacja analna Fetysze i perwersje 2
K Masturbacja analna Masturbacja 30
N Masturbacja analna u faceta Masturbacja 33
K Masturbacja analna Masturbacja 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry