• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Głęboka masturbacja analna

Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Dzień dobry. Czy ktoś z was próbował głębokiego analu. A dokładniej widziałem na kilku filmach erotycznych jak kobieta wkłada sobie giętkie dildo które ma 50 lub nawet 80cm i wchodzi całe. Ktoś próbował tego? Jak się do tego zabrać? czy to bezpieczne? I czy jest to bardzo przyjemnie i inne niż zwykły anal?
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Nie próbowałam ale i też bym nie chciała, pewnie odczucia jak kolonoskopia. Myślę, że nieprzyjemne, jak sobie pomyślę, że to takie długie. Chyba można uszkodzić jelito.
 
S

sondemel

Guest
Jak będziesz wkładał coś bardzo grubego to ryzyko uszkodzenia jelita zdecydowanie się zwiększa, choć samo wkładanie czegokolwiek do odbytu to już ogromne ryzyko, dlatego warto by były to przedmioty do tego przystosowane oraz warto używać sporej ilość lubrykantu:)
Głęboka masturbacja analna nie ma raczej nic wspólnego z przyjemnością, to tylko efektownie wygląda dla co niektórych. Wszystko co ma sprawiać przyjemność i tak znajduje się wokół odbytu oraz w przypadku mężczyzn, gdy dotyka się prostatę od wewnątrz->trochę głębiej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry