• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja Analna ...

Mężczyzna

ILoveFeetAndMasturbate

Cichy Podglądacz
Chciałbym odświeżyć temat, czy są tu faceci którzy praktykują ten rodzaj masturbacji ?
Solo bądź z partnerką?
Ja sam lubię korzystać z małego korka analnego, a gdy mam więcej czasu z wibrującego penisa, 17cm długości, 3.5 cm obwodu..
W ogóle ogromną przyjemność i wrażenie nieustającego orgazmu mam przy samym leżeniu i przeglądaniu np fotek mając w sobie jedną z tych dwóch zabawek..
Kiedyś miałem okazję od partnerki dostać masaż palcami, finalnie weszły 4😁
 
Mężczyzna

Jacek79

Cichy Podglądacz
Też lubię sobie wkładać, ale ostatnio mam myśl taką żeby mnie facet przeleciał, tak delikatnie, nie podobają mi się faceci ale mam bzika na punkcie kobiet i chciałbym się poczuć jak kobieta, wybzykany
 
Mężczyzna

Keter

Cichy Podglądacz
Mam masażer prostaty, trzy korki analne i dwa dilda. W takiej zabawie mam najwięcej przyjemności z myślenia o tym, że coś we mnie jest, orgazmu niestety nigdy z tego nie miałem. Parę razy też sobie wkładałem i wychodziłem np do sklepu, mocno podniecające jest gdy mijam ludzi z korkiem w sobie
 
Mężczyzna

Eron

Cichy Podglądacz
Panowie,jakie konkretnie zabawki polecacie żeby osiągnąć orgazm bez używania rąk?
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Chciałbym odświeżyć temat, czy są tu faceci którzy praktykują ten rodzaj masturbacji ?
Solo bądź z partnerką?
Ja sam lubię korzystać z małego korka analnego, a gdy mam więcej czasu z wibrującego penisa, 17cm długości, 3.5 cm obwodu..
W ogóle ogromną przyjemność i wrażenie nieustającego orgazmu mam przy samym leżeniu i przeglądaniu np fotek mając w sobie jedną z tych dwóch zabawek..
Kiedyś miałem okazję od partnerki dostać masaż palcami, finalnie weszły 4😁
Praktykuje. Przeważnie aplikuje korek analny i mam go zazwyczaj kilka godzin.
 
S

Satyra

Guest
Chciałbym odświeżyć temat, czy są tu faceci którzy praktykują ten rodzaj masturbacji ?
Solo bądź z partnerką?
Ja sam lubię korzystać z małego korka analnego, a gdy mam więcej czasu z wibrującego penisa, 17cm długości, 3.5 cm obwodu..
W ogóle ogromną przyjemność i wrażenie nieustającego orgazmu mam przy samym leżeniu i przeglądaniu np fotek mając w sobie jedną z tych dwóch zabawek..
Kiedyś miałem okazję od partnerki dostać masaż palcami, finalnie weszły 4😁
Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu użyłem wibratora, uwielbiam te uczucie masowania od środka podczas masturbacji 😍😛😈
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Też lubię sobie zrobić czasami dobrze masażerem albo dildo a partnerka patrzy albo bierze w usta kutasa . To jest zajebiscie podniecające .
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
apropos masturbacji analnej . Proponuje spróbować self fuck czyli pieprzenie siebie własnym kutasem 😈 . Oczywiście trzeba potrenować wcześniej i przygotować się !
Jak to jest w ogóle możliwe? Ja nawet tak w dół nie nagnę, żeby był równolegle do nóg, a co dopiero do tyłka. No chyba, że półmiękkim, ale wówczas co to za frajda?
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Jak to jest w ogóle możliwe? Ja nawet tak w dół nie nagnę, żeby był równolegle do nóg, a co dopiero do tyłka. No chyba, że półmiękkim, ale wówczas co to za frajda?
Zobacz sobie jakieś gify self fuck . Tyłek musisz przygotować żeby był „otwarty „ i kutas nie całkiem stojący . Dlatego napisałem że trzeba potrenować . Mnie się jeszcze nie udało chociaż kutasa mam sporego .
 
Mężczyzna

GentalmanAnalny

Nowicjusz
Ciekawy temat 😏 Mam walizeczke z zabawkami ( w tym strapon) i staram sie chociaż raz w miesiącu się zabawiać 😈 Moim faworytem jest 25cm z silikonu,kuleczkowy i w jednym miejscu ma 4cm średnicy gdzie aż hałasuje z rozkoszy i lekkiego bólu 😍 Chociaż strapon od fajnej koleżanki też nie byłby zły 😏
 

tom40

Nowicjusz
Ciekawy temat 😏 Mam walizeczke z zabawkami ( w tym strapon) i staram sie chociaż raz w miesiącu się zabawiać 😈 Moim faworytem jest 25cm z silikonu,kuleczkowy i w jednym miejscu ma 4cm średnicy gdzie aż hałasuje z rozkoszy i lekkiego bólu 😍 Chociaż strapon od fajnej koleżanki też nie byłby zły 😏
lubie sie zabawiac masazerem prostaty z wibro ale potem wsumwam sztucznego rozmiarami penisa ale potem monstum jak dla mnie szczerze az boli ale przyjemne
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Solstafir Analna masturbacja pań Masturbacja 0
DenioXD Głęboka masturbacja analna Fetysze i perwersje 2
K Masturbacja analna Masturbacja 30
N Masturbacja analna u faceta Masturbacja 33
K Masturbacja analna Masturbacja 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry