• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masturbacja analna. Pytanie do facetów

Mężczyzna

Bomber123

Cichy Podglądacz
Przeglądałem forum, i nie znalazłem takiego pytania więc, Czy któryś z panów po masturbacji analnej miał problemy z erekcją i dojściem od samej stymulacji penisa? Jak wgl zacząć z masturbacją analną?
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
Mogłeś się przebodźcować. Masturbacja analna stymuluje prostatę, a ta dostarcza bardzo intensywnych doznań. Daj sobie kilka dni odpoczynku, aby organizm powrócił do standardowej wrażliwości na stymulację penisa.
 
Mężczyzna

Metalhorsie

Cichy Podglądacz
Kiedyś, gdy zacząłem takie zabawy, bawiłem się na tyle dużo i często, że doszedłem do pewnych mechanizmów:
1. Penis stawał tylko jak mi dziewczyna dobrze obciągała i zaraz po tym musiałem od razu ładować się w któryś z jej otworków albo zaraz mały opadał.
2. Czasem w trakcie seksu, choć pozycja na pieska zawsze mnie podniecała, to musiałem coś wykombinować, by mieć jakieś pobudzenie od tyłu, więc albo jakoś tam po kryjomu próbowałem wsunąć sobie koreczek, albo w czasie ujeżdżania panny na pieska wsuwałem sobie palec w tyłek.
Po dłuższym czasie, kiedy odpuściłem takie praktyki, powoli sytuacja wróciła do normy
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
ILoveFeetAndMasturbate Masturbacja Analna ... Masturbacja 50
Solstafir Analna masturbacja pań Masturbacja 0
DenioXD Głęboka masturbacja analna Fetysze i perwersje 2
K Masturbacja analna Masturbacja 30
N Masturbacja analna u faceta Masturbacja 33

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry