• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż prostaty

Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Ja osobiście próbowałam i wiem że tyłek jest tak unerwiony i wrażliwy na bodźce, że orgazm czasem jest lepszy niż waginalny.
Ale takie odczucia ma tylko ok 10 kobiet. Kwestia indywidualna.
% A tyłek faceta jest identyczny. I nie widzę nic nienormalnego w tym że też mu taką przyjemność zaserwuję... Ale niestety większość facetów odrzuca coś takiego bo od samego palca w swoim tyłku to na drugi dzień już obudzą się jako homosie :) i w stronę partnerki też nie chce wyjść poza schemat, bo sex jaki on zna i toleruje uprawia się od wieków. Kiedyś kobietom to wystarczało to i teraz powinno.. a im się zachciewa jakiś urozmaiceń :)
Mam podobne zdanie co ty, ale ich podejście wynika z wgranego nam wzorca, który trudno wykorzenić. Mnie też trochę to zajęło.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Czy robiono jakiś sondaż dot. opinii społeczeństwa na temat masowania prostaty, czy też peggingu? Wydaje się oczywiste, że lubienie lub nielubienie penetracji analnej nie ma żadnego związku z orientacją seksualną.
My dobrych kilka lat nadawaliśmy na kamerce zabawy jego tyłkiem. "Pedał" to takie najdelikatniejsze określenie było 😁 spora część widzów uważała że skoro lubi w tyłek to jest homo...
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Teraz będzie dobrze widać😊
MEECAKB_o.jpg
 
Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Mam taki jeden masażer, podczas używania którego potrafię dojść bez dotykania kutasa. Nie zawsze ale jak jestem mocno nakręcony to się uda. Po takim masażu drugi wytrysk nie jest większym problemem.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry