• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż prostaty

Mężczyzna

S0nia

Nowicjusz
Mogę pokazać jaki mi pasuje ale to nie znaczy, że będzie pasował Tobie. Anatomicznie każdy z nas jest trochę inny. Nie chciało mi załadować tutaj fotki to zobacz na popularnym serwisie aukcyjnym ofertę nr 12192202976. Mam nadzieję, że nie naruszyłem tym regulaminu.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Teraz będzie dobrze widać😊
MEECAKB_o.jpg
Trafiłem na Twoją galerię w sieci i widzę, że ten z obrazka to jeszcze nie największy 🙃
 
Mężczyzna

kobieca zabawka

Cichy Podglądacz
Pani Magdo zdecydowanie polecam. Z pewnością gdy już zacznie Pani wchodzić do środka i o ile Partner nie będzie protestował to się Pani spodoba. Dla mnie satysfakcja Partnerki jest na pierwszym miejscu, dlatego nie protestuje nigdy. Jeśli zamierza Pani robić to paluszkami to polecam jazdę na 4 palce. Choć osobiście polecam dildo, a to dlatego że może Pani wejść głębiej i może Pani też wtedy pozwolić sobie na to by za każdym ruchem wychodzić całym dildem i wchodzić bez problemu. Paluszkami można zrobić krzywdę, podrapać itp. satysfakcja gwarantowana 😉
 
Mężczyzna

kobieca zabawka

Cichy Podglądacz
Panowie, ilu z Was o ty marzy i poprosiło kiedyś o to kobietę? Czy to dla Was miłe, czy samym sobie to robiliście kiedyś? Czy ktokolwiek z Was kupił sobie kieydś korek analny?
Pegging....kurde, nie widze się z tym w ogóle.nie, dziękuję raczej.
Miłe i to bardzo. Choć ja osobiście wolę dildo niż paluszki, czy korek analny. Sam nie lubię, zdecydowanie musi mi to robić kobieta.
 
Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz
Panowie, ilu z Was o ty marzy i poprosiło kiedyś o to kobietę? Czy to dla Was miłe, czy samym sobie to robiliście kiedyś? Czy ktokolwiek z Was kupił sobie kieydś korek analny.
Cześć Magda, mi udało spełnić się to pragnienie. Pierwszy raz paluszkami, przyjemnie gdy są 4 i dłoń wchodzi do kciuka... Boli gdy pazurki są długie. Mojej Pani kupiłem wibrator 20cm żeby mnie penetrowała... Gdy wchodzi pierwszy raz boli. Możesz być delikatna i ostrożnie zacząć, lub tak jak ja lubię wejść mimo to. ( Możesz go tym wystraszyć jeżeli nie jest przekonany) ja lubię uległość i dlatego nie protestuje. Zresztą bardzo to lubię i sam proszę żeby mnie rżnęła, albo wyciągała i wkładała. Kręci mnie moment gdy wychodzi, a jeszcze bardziej gdy wkłada mi go i czuje jak wchodzi centymetr po centymetrze. Korka nie mam lecz chciałbym mieć ogonek.
 
Mężczyzna

Mikołaj

Cichy Podglądacz
My dobrych kilka lat nadawaliśmy na kamerce zabawy jego tyłkiem. "Pedał" to takie najdelikatniejsze określenie było 😁 spora część widzów uważała że skoro lubi w tyłek to jest homo...

Gdy ja zacząłem to lubić zastanawiałem się czy jest ze mną coś nie tak. Trochę po czytałem i pegging jest uważany za penetrację analna mężczyzn hetero, gdyż to kobieta używa strapon. Nie ma tu mowy o innym facecie. A mnie kręci zaspokajanie Partnerki własnym tyłkiem.
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Mam Masażer prostaty z wibracjami z allegro, jakiś za 20zl, na razie raz użyty, ale nie spełnił moich oczekiwań. Większe doznania miałem korkiem analnym z kulką w środku podczas chodzenia. Może masażerem nie trafiłem w prostatę. Jakieś rady jak trafić w męski punkt G?
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry