• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż prostaty-pierwszy raz

Mężczyzna

Damiano9333

Cichy Podglądacz
Chcę urozmaicić sobie masturbację. Jak zacząć przygodę z masażem prostaty? Czego najlepiej do tego używać, oprócz masażera? Jak się do tego przygotować? W jakiej pozycji najlepiej to robić?
 
Ostatnia edycja:

tom40

Nowicjusz
Chcę urozmaicić sobie masturbację. Jak zacząć przygodę z masażem prostaty? Czego najlepiej do tego używać, oprócz masażera? Jak się do tego przygotować? W jakiej pozycji najlepiej to robić?
ja uzywam masazera prostaty ale i kupilem sobie kilka korkow analnych roznej grubosci i lubie je wszystkie uzywac
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Czego najlepiej do tego używać, oprócz masażera?
1. Palców partnerki.
2. Strap-ona używanego przez partnerkę (założonego na biodra).
Oczywiście obie opcje nie są opcjami solo. Więc jeśli nie masz partnerki, a nie chcesz korzystać z pomocy jakiejkolwiek kobiety, to wtedy obie opcje odpadają.
Teoretycznie mógłbyś spróbować użyć własnych palców, tylko nie wiem, jaki byłby rezultat. Nie próbowałem i nie wiem, czy to jest dobry pomysł.
Odnośnie pozycji, to raczej najlepiej leżeć na plecach, z podkurczonymi nogami i pupą uniesioną lekko do góry.
 
Mężczyzna

Randomguy

Cichy Podglądacz
Ja lubię leżeć sobie na prawym boku, podciągać lewą nogę do klaty, bo wtedy jest świetny dostęp do tyłka i wkładam sobie lewego kciuka i masuję. Doznania są naprawdę cudowne, jedynym minusem jest to że po czasie trochę boli ręka, ale można do tego czasu przeżyć genialny orgazm
 
Mężczyzna

teki.blue

Cichy Podglądacz
Ja to zrobiłem pierwszy raz pod prysznicem, na stojąco, chwytem szczoteczki do zębów 🙈
Mając tą wiedzę co teraz to zamówiłbym dobrej jakości korek analny na początek i gruszkę do lewatywy - higiena to podstawa.
Trzeba mieć wieczór dla siebie i liczyć się z tym, że może być dziwnie. Ja pierwszy pełny orgazm analny osiągnąłem dopiero jak już byłem po kilku razach i miałem do dyspozycji porządne dildo.
  • Zrób sobie podstawowe zakupy w dobrym sklepie z akcesoriami erotycznymi: korek analny, gruszka do lewatywy, żel do seksu analnego + jeśli chcesz to masażer prostaty/dildo
  • Poczytaj o seksie analnym(technika), anusie i jego cechach, jelito grube też będzie ważne
  1. Lewatywa (letnią wodą) sprawi, że anus się przygotuje na "coś" w środku i będzie czysty
  2. Dobry lubrykant to podstawa(błagam, tylko nie wazelina czy durex) - nawilżaj często
  3. Najpierw palce - palcami wybadasz co czujesz i są delikatne, dość małe, nauczysz się czuć
  4. Korek - zdecydowanie polecam - zwieracz to silny mięsień i dobrze dać mu trochę się rozciągnąć
  5. Spełniaj fantazje! Jeśli trafisz w punkt spustowy jesteś na drodze do orgazmu poprzez stymulację prostaty
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
G Masaż prostaty Fantazje erotyczne 1
H Masaż prostaty Masturbacja 16
M Masaż prostaty Fetysze i perwersje 63
P Masaż dla żony Ogłoszenia 7
Kamkam35 Masaż erotyczny wykonany przez mężczyzne Seks 0

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry