• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Masaż prostaty

Mężczyzna

seba77

Erotoman
W temacie masowania prostaty, robiłem to sam . Nie wiem na ile mocno ją wyczułem jak i jak bardzo ją dotykam to miejsce, jednak daje mi dużo frajdy i nauczyłem się z tego czerpać przyjemność. Aktualnie jestem sam , jednak nie wiem czy będąc w związku poprosiłbym o to partnerkę. Przynajmniej na początku tylko najwyżej o masaż ponożej moszny z zewnątrz....
 
  • Like
Reactions: r81
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Próbowałem sam ale jakoś nie pasuje mi ta forma zabawy. Kobieta chce spróbować nawet strapon ale jakoś nie pasuje mi to.
 

ttorun83

Seks Praktykant
Jak byłem młodszy to zdarzało mi się wsadzać sobie paluszki, dildo i wtedy się bawić penisem, a wspomniana partnerka ze strapon'em to moje marzenie :)
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Nie robiłem tego, nie kupiłem sobie korka analnego i nie prosiłem o to, ale czasem myślę, że chyba fajnie byłoby, gdyby kobieta to zrobiła - spotkałem się z pozytywnymi opiniami o tym. Gdyby partnerka zaproponowała mi, że mi to zrobi, to bym się nie sprzeciwiał.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mnie od czasu do czasu bardzo kręci masturbacja analna i masarz prostaty. Profesjonalnych zabawek nie mam, ale zdarzyło się improwizować.

Chyba najmocniejszy orgazm przy masturbacji miałem jak siebie zrobiłem prysznicem lewatywę i jaki napompowany woda jak doszedłem to ledwo na nogach ustalem.

A tej jesieni przypadkiem trafiłem na małe swierze kasztany. Po ich umyciu, za pomocą żelu wysunąłem sobie kilka do tyłka i strasznie taki masaż podczas chodzenia mnie nakręcał. Też miałem wtedy super orgazm.

Z tego co rozmawiałem, to wiem, że partnerki do tych zabaw raczej nie namówię.
 
Mężczyzna

teki.blue

Cichy Podglądacz
Super sprawa. Najlepiej jak możesz sobie leżeć albo się wypiąć i ktoś Cię zaspokaja. Wystarczy się otworzyć
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Bardzo podniecający jest masaż prostaty ! Trzeba podejść do tego normalnie a nie tworzyć barier w głowie że to takie gejowskie . Ja lubię masaż prostaty i czasami pegging . Partnerce pare razy udało się trafić w prostatę więc zakończenie zawsze było obfite i mocne !
 
Mężczyzna

husarAli123

Seks Praktykant
Jakby się trafiła dziewczyna która chciałaby spróbować mi to zrobić to czemu nie, zwłaszcza jakby to połączyła z rimmingiem
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Husar, idź do miłej młodej pani doktor urologii, zrobi co trzeba, jak będzie naprawdęmiła to nawet kawę i ciastko zaproponuje.
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Bardzo podniecający jest masaż prostaty ! Trzeba podejść do tego normalnie a nie tworzyć barier w głowie że to takie gejowskie . Ja lubię masaż prostaty i czasami pegging . Partnerce pare razy udało się trafić w prostatę więc zakończenie zawsze było obfite i mocne !
Ja osobiście próbowałam i wiem że tyłek jest tak unerwiony i wrażliwy na bodźce, że orgazm czasem jest lepszy niż waginalny. A tyłek faceta jest identyczny. I nie widzę nic nienormalnego w tym że też mu taką przyjemność zaserwuję... Ale niestety większość facetów odrzuca coś takiego bo od samego palca w swoim tyłku to na drugi dzień już obudzą się jako homosie :) i w stronę partnerki też nie chce wyjść poza schemat, bo sex jaki on zna i toleruje uprawia się od wieków. Kiedyś kobietom to wystarczało to i teraz powinno.. a im się zachciewa jakiś urozmaiceń :)
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Pewnego pięknego ranka moja miłości robiła mi ręką w łóżku. Przed samym szczytowaniem wsunela palec i to był jeden z najlepszych orgazmów w moim życiu. Kto anty ten traci wiele
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
większość facetów odrzuca coś takiego bo od samego palca w swoim tyłku to na drugi dzień już obudzą się jako homosie
Czy robiono jakiś sondaż dot. opinii społeczeństwa na temat masowania prostaty, czy też peggingu? Wydaje się oczywiste, że lubienie lub nielubienie penetracji analnej nie ma żadnego związku z orientacją seksualną. I że strach przed obudzeniem się jako homoś można by mieć najwyżej po erotycznym śnie o człowieku tej samej płci. Czy też po zbyt bliskim kontakcie fizycznym z osobą tej samej płci, któremu się wystarczająco nie przeciwstawiało. I że gdyby miało się homoseksualne skłonności, to chciałoby się spróbować z drugim facetem zamiast z kobietą - niezależnie od rodzaju praktyk seksualnych (fantazje o seksie oralnym z drugim facetem czy o napieraniu na siebie czubkami siusiaków są jak najbardziej homoseksualne).
Jasne jest, że chęć zrobienia czegoś z osobą płci przeciwnej to heteroseksualna fantazja.
Jak się ufa drugiej osobie, to pozwala jej się pieścić w dowolny sposób, o ile nie sprawia bólu ani nie zagraża zdrowiu.
sex jaki on zna i toleruje uprawia się od wieków
Ja tam uważam, że pegging to tak samo zwyczajny seks jak stosunek waginalny - członek w pochwie. Tyle że to po prostu odwrócenie ról, i tyle. Nic niezwykłego.
 
Mężczyzna

Olopiotro

Seks Praktykant
Czy robiono jakiś sondaż dot. opinii społeczeństwa na temat masowania prostaty, czy też peggingu? Wydaje się oczywiste, że lubienie lub nielubienie penetracji analnej nie ma żadnego związku z orientacją seksualną. I że strach przed obudzeniem się jako homoś można by mieć najwyżej po erotycznym śnie o człowieku tej samej płci. Czy też po zbyt bliskim kontakcie fizycznym z osobą tej samej płci, któremu się wystarczająco nie przeciwstawiało. I że gdyby miało się homoseksualne skłonności, to chciałoby się spróbować z drugim facetem zamiast z kobietą - niezależnie od rodzaju praktyk seksualnych (fantazje o seksie oralnym z drugim facetem czy o napieraniu na siebie czubkami siusiaków są jak najbardziej homoseksualne).
Jasne jest, że chęć zrobienia czegoś z osobą płci przeciwnej to heteroseksualna fantazja.
Jak się ufa drugiej osobie, to pozwala jej się pieścić w dowolny sposób, o ile nie sprawia bólu ani nie zagraża zdrowiu.

Ja tam uważam, że pegging to tak samo zwyczajny seks jak stosunek waginalny - członek w pochwie. Tyle że to po prostu odwrócenie ról, i tyle. Nic niezwykłego.
Dla mnie to jest poprostu następna podniecająca przyjemność . Partnerkę to podnieca też i może dominować , ja lubię być zdominowany delikatnie . 😈
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry