• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Mało stosunków i druga osoba

Mężczyzna

Michoł

Cichy Podglądacz
Myślałem kiedy o urozmaiceniu sexu ale żadne wibratory czy kajdanki nie chodzą w rachubę.
Bo jak twierdzi moją kobieta to dla zboczeńców !!!!!

Mężczyzna

Michoł

Cichy Podglądacz
Rozmawialiśmy o tym nie raz, nawet zaproponowałem wizytę u seksuologa żeby nam pomógł, bo już myślałem że że mną jet coś nie tak. Po takiej propozycji się wściekła kilka dni że mną nie gadała. Po za tym zawsze mówiła że rozumie ale nie ma takich potrzeb jak ja i dla niej sex już by mógł nie istnieć.

Kobieta

Rene93

Erotoman
Odniosę się jako kobieta. Jestem w związku 13 lat. Sex z mężem może raz w miesiącu i to za jego ogromną prośbą. Ja też mówię, że sex mógłby dla mnie nie istnieć, że boli, nie mam ochoty itd. ale prawda jest taka że nie czuję do niego żadnego pociągu fizycznego. Nie daję mi żadnej przyjemności ani satysfakcji. Czuję się jak dziwka po seksie z nim. Bo zrobiłam coś bo musiałam a nie chciałam.
Być może Twoja partnerka ma tak samo
Nie chcę się przyznać co tak naprawdę czuję. Ja przyznałam co czuje ale mój mąż ma to gdzieś dla niego ważniejsze jest zaspokojeniem popędu a nie to byśmy oboje mieli satysfakcję...
Ja też bywam zazdrosna mimo relacji która jest między nami. To jest chyba syndrom sam nie weźmie a nikomu nie da...

Mężczyzna

CiagleNapalony92

Cichy Podglądacz
A mi się wydaje że wina leży po stronie mężczyzny a nie kobiety.
Panowie, pamiętajcie, kobiety to nie maszynki do ruchania... Potrzebują bliskości, poczucia bezpieczeństwa, poczucia bycia ta najważniejsza...
A jeśli wy wkładacie rękę w Majtki, napieprzacie ręka jakbyście grali hard rocka na gitarze, to nie dziwcie się że Panna nie jest chętna na penetracje, jest wtedy sfrustrowana, sucha, napięta... Wiec jak włożyc twardy sztywny konar w ciasna sucha dziuple?? Wyobraźnia, lekkość, swoboda, długa gra wstępna... Panowie czasem bez dotyku a samymi gestami i słowami można sprawić że u partnerki w majteczkach znajdziemy nektar bogów 🙂