• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Majtki

Mężczyzna

Aqad

Cichy Podglądacz
Ja chętnie się wymienię noszona bielizna naszych partnerek. Paczkomat. Anonimowo.
 
Mężczyzna

FikuMiku123

Cichy Podglądacz
Kiedyś przed laty na leśnym parkingu tuż nieopodal dużej discopolowej tancbudy, takie były w latach 90 tych, można było znaleźć nie jedne solidnie zaśluzowane w kroczu majtki, pozostawione nie wiem czemu przez dzieweczki po przygodnym seksie. Było to ulubione miejsce na seks :)
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
No czy też byś się wk...iła?
Bo gdybym ja wysłał majtki żony (jakiekolwiek) obcemu facetowi to by mnie chyba pobiła 🤕
A nich sobie wysyła, po wysyłce wejdzie na stronę sklepu z bielizną i kliknie do koszyka co trzeba. A do czasu realizacji przesyłki (z moich sklepów około tygodnia) będę chodziłą bez, ale On nie może z tego korzystać.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
A nich sobie wysyła, po wysyłce wejdzie na stronę sklepu z bielizną i kliknie do koszyka co trzeba. A do czasu realizacji przesyłki (z moich sklepów około tygodnia) będę chodziłą bez, ale On nie może z tego korzystać.
Będziesz celowo chodziła bez majtek a on nie będzie mógł tego wykorzystać? Przecież to są tortury, takie coś powinno być zakazane przez prawo pod groźbą wysokiej kary 😮😜
 
Mężczyzna

marcinstefanski46a@gmail.

Seks Praktykant
Będziesz celowo chodziła bez majtek a on nie będzie mógł tego wykorzystać? Przecież to są tortury, takie coś powinno być zakazane przez prawo pod groźbą wysokiej kary 😮😜
Też jestem tego samego zdania. Takie coś to tortury i to Bardzo się w tedy cierpi że można oszaleć. Powinno się to karać. Od tego też rodzą się choroby czy bezpłodność
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry