• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Majteczki szwagierki

Mężczyzna

paaweeł

Cichy Podglądacz
Kręcą was majteczki szwagierki ,teściowej ?aby nie swojej ;)
Pytanie pozytywne✌👽tesciowej nie🛑 ale z kolei szwagierki (mniam)owszem. najbardziej jej stópki, w bialych skarpetkach cycuszki dosc duże. kilka razy fantazjowalem,różnie. Jednym razem ze robie jej minetke ona do buzki,nastepnie od tylu dość ze tak powiem energicznie ❤stęka, odwraca sie i jedzie stópkami do końca, jeszcze po wytrysku nie puszcza przez pare chwil,looov
Pozdrawiam
 
Mężczyzna

Aqad

Cichy Podglądacz
Ja swojej szwagierce podkradalłem regularnie do zrobienia na jedną noc i oddawałem do kosza na pranie. Kiedyś weszlem wieczorem zaraz po jej kompanii do łazienki niby się załatwić i zwinelem jej świeżo ściągnięte stringi które jeszcze przedokentdm miała na sobie. A wiedziałem że to te bo jak się schyla to jej wystawały granatowe koronki. Za chwilę już je miałem jeszcze ciepłe w domu i jazda. Oj Działo się działo z nimi. Kończyło się zawsze spustem w miejscu gdzie przylegają do cipki. Niestety się wyprowadziła i nie ma już jak. Chętnie pokaże szwagierkę na fotce. Oczywiście w ubraniu no ale może se ktoś wyobrazi jej mokre majteczki.
 
Mężczyzna

Porco

Podrywacz
Ja swojej szwagierce podkradalłem regularnie do zrobienia na jedną noc i oddawałem do kosza na pranie. Kiedyś weszlem wieczorem zaraz po jej kompanii do łazienki niby się załatwić i zwinelem jej świeżo ściągnięte stringi które jeszcze przedokentdm miała na sobie. A wiedziałem że to te bo jak się schyla to jej wystawały granatowe koronki. Za chwilę już je miałem jeszcze ciepłe w domu i jazda. Oj Działo się działo z nimi. Kończyło się zawsze spustem w miejscu gdzie przylegają do cipki. Niestety się wyprowadziła i nie ma już jak. Chętnie pokaże szwagierkę na fotce. Oczywiście w ubraniu no ale może se ktoś wyobrazi jej mokre majteczki.
Podeślij mporcus@o2.pl
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry