• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Teraz wiem dlaczego piastuje tak wysokie stanowisko...prowadząc zebranie...jednocześnie masując stópką kutasa pracownikowi...wyrazy uznania...;)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Rajem dla oczu są te momenty,kiedy kuca i sięga do pudła z dokumentami...wtedy jej pupa i pośladki prezentują się jeszcze okazalej...😄
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
A co to znaczy? Można klękać przed Szefową? Lizać tyłeczek?
Będąc wybranym i wezwanym. Jak będę miał czas i nastrój to podeślę Ci ilustrację tego co Cię czeka jak naruszysz regulamin.
System kar może zadowolic jedynie masochistę, no i ewentualnie dziewczyny wykonujace karę jeżeli jest w nich rys sadystyczny.
Nie sądzę, żebyś na trzeżwo chciał sie z tym zapoznać:ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Będąc wybranym i wezwanym. Jak będę miał czas i nastrój to podeślę Ci ilustrację tego co Cię czeka jak naruszysz regulamin.
System kar może zadowolic jedynie masochistę, no i ewentualnie dziewczyny wykonujace karę jeżeli jest w nich rys sadystyczny.
Nie sądzę, żebyś na trzeżwo chciał sie z tym zapoznać:ROFLMAO::ROFLMAO:
W firmie pracuję na tyle długo więc wiem,że z Magdą się nie dyskutuje...w przeciwnym wypadku...;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry