• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Jak tak porusza się korytarzem... albo w biurze... skupia na Sobie całą męską uwagę...wszelki gwar cichnie... :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
A te Jej nogi...po prostu...boskie są...gdy przychodzi lato...niezmiennie się nimi zachwycam...nigdy Mi się nie znudzą...;)
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Będzie okazja w poniedziałek. Mam wizytę u niej w biurze. Poprosze ją żeby zamiast o biurko oparła się na Twoich ramionach.
Powinna sie zgodzić, nie dziękuj;):LOL:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Nawet jeśli są to suknie do kostek...ewentualnie ciutkę wyżej...to i tak mają mega-rozcięcie...aż do uda...😁
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Jak tak założy nogę na nogę...to potem nie ma co się dziwić,że nie wiem jaki był temat zebrania...:)
Coś mi się wydaje, że Ty wykorzystujesz nogi Magdy do wspinania sie w hierarhii SF i dodatkowo ślizgasz się do awansu na jej dupie:unsure:;)
A jak mi odpiszesz, że ja natomiast jestem królem spamu to moja Paula Ci odgryzie:LOL:
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Zdarza się,że Magda na zebraniu wysunie stópkę ze swojej balerinki...i kładzie na moim kroczu...wiesz jak trudno zachować wówczas pokerową twarz? Nie wiem jak Magdzie się to udaje :)
Natomiast jeśli chodzi o dupę Magdy to temat w który chciałbym się zagłębić :)
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Wówczas,na takim zebraniu,jedyne co mogę zrobić to tylko rozszerzyć nogi ułatwiając dostęp Szefowej do mojego przyrodzenia...chcę,żeby była ze Mnie zadowolona ;)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry