• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Magda - moja szefowa

Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
W imieniu klasy robotniczej żądamy ośmiodniowego tygodnia pracy i regularnego molestowania przez szefową!!!
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Tam zaraz molestowania. Gdyby seksowna szefowa kazała wylizać sobie tyłeczek, wcale nie uznałbym tego za molestowanie 😜
W imieniu klasy robotniczej żądamy ośmiodniowego tygodnia pracy i regularnego molestowania przez szefową!!!
Panowie! Gdyby Moja śliczna szefowa zleciła takie "dodatkowe obowiązki" to jestem gotów zrezygnować z kwartalnej premii. Gwarantuję,że żaden cm jej ślicznego tyłeczka nie zostanie zaniedbany.
Pytanie tylko: czy mój penis to wytrzyma? zamknięty w klatce ;)?
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
:p:p:p
Ale się gorąca atmosfera zrobiła...
TEN fantastyczny tyłek opięty tylko skąpym materiałem stringów...
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
A wtedy nie mogę od Niego oderwać wzroku,jestem maksymalnie pobudzony,widzę jak cieniutki paseczek stringów znika między pośladkami. Tylko nie wiem czy widzę to "naprawdę" ,czy to nie efekt mojego nadmiernego pobudzenia względem tej fantastycznej kobiety ;)
 
Mężczyzna

Szczep

Seks Praktykant
A wtedy nie mogę od Niego oderwać wzroku,jestem maksymalnie pobudzony,widzę jak cieniutki paseczek stringów znika między pośladkami. Tylko nie wiem czy widzę to "naprawdę" ,czy to nie efekt mojego nadmiernego pobudzenia względem tej fantastycznej kobiety ;)
Może wyobraźnia pokazuje to o czym marzysz s nie jak jest w realu.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Możliwe,wykluczyć tego nie można,aczkolwiek możliwość podziwiania tych pośladków,nawet "zapakowanych" sprawia,że moja fascynacja tą boginią sięga zenitu ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry