• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię być podglądana czasami. A wy?

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Mi się zdarzyło raz, ale to w sumie wynikło z sytuacji, że przesiadywaliśmy na tyle auta i ona niby miała zamknięte oczy a mnie naszło po jakiejś chwili, by sobie po prostu pomasować penisa po cichu, jak się okazało po jakichś 10 minutach, widziała praktycznie wszystko i zaś finał był taki, że dokończyła za mnie to po prostu :) i jakoś tak wyszło, że przez wiele czasu w ten sposób spędzaliśmy swój wolny czas...
 
Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Sytuacji z podglądaniem nie miałem jakichś szczególnych, ale pamiętam jak poszedłem na badanie do szpitala i przyjęła mnie młoda dziewczyna - była naprawdę śliczna, taki typ filigranowej Włoszki :) Miała na sobie coś w rodzaju sukienki z kitla. Zgrabne nogi, bose stopy a na nich klapki na obcasie. Usiadła do mnie tyłem przy biurku i zaczęła wypełniać dokumenty - założyła przy tym nogę na nogę i zaczęła wystającą spod biurka stópką i klapeczkiem bujać - tak wiecie, bawiła się nim - zawieszała go na palcach itp. Myślałem, że oszaleję... Wlepiłem wzrok jak sroka w gnat i przez dłuższą chwilę nie mogłem go oderwać - wszystkie moje fetyszowe fantazje przeleciały mi przed oczami. Wyobrażałem sobie, że padam na kolana, zdejmuje te klapeczki i zaczynam całować, ssać, pieścić jej stopy ! :) Po tej sytuacji jeszcze przez 2 dni mnie trzymało... To było takie moje małe "podglądactwo" :)
 
J

Jolaos

Guest
Mi się nigdy nie zdarzyło.. ale myślę, że było by to bardzo podniecające
 
Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
kiedys z Panna kupiliśmy sobie piwko i postanowiliśmy iść sobie je wypić do lasku, który jest zaraz za sklepem, (w lesie nie daja mandatów za piwo ;)
Panna siedzi sobie na pieńku ,a ja stoję i tak sobie piwkujemy i rozmawiamy, naglę patrzę a zza drzewa gdzieś z 50 metrów wygląda i się chowa jakiś koleś, i tak cały czas, ... i mówie do Panny nie odwracaj się ale ktoś nas obcina zza drzewa, Ona do mnie to cooo chcesz lodzika ? :D mówie dawaj zrobimy mu show, ściągam spodnie i cyk Panna bierze do buzi i startuje.... mówie do nie haha obcina dalej i własnie sciągnał spodnie i jedzie na ręcznym, nie wiemy czy walił do końca ale zawsze był tak długo aż, my nie skończyliśmy, a ,że w tym lasku bywaliśmy bardzo czesto, on też przychodził,. .... fajna sprawa ;)
 
Mężczyzna

Euphorian69

Nowicjusz
Kilka razy wiedziałam, że ktoś mnie podglądał w kiblu szkolnym w ogólniaku i nic nie zrobiłam. Nawet mnie to jarało i częściej chodziłam. Czy ktoś tak ma?
Ja tak mam. Ile razy jestem w piwnicy, a słyszę że sąsiadka schodzi z rowerem to specjalnie się rozbieram i jak przechodzi niby uchylam drzwi przypadkiem i sterczacym penisem obieram się o nią
Jak jestem sama w domu baaaaardzo czego wrręcz bezczelnie pokazuje się w oknach. Uwielbiam jak ktoś patrzy. Lubię nagość i wgl....
Mam identycznie
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Miałem raz taką przygodę w czasach gimnazjum. To było w szatni basenowej. Usunęli zamek od drzwi do ubikacji, a ja tego nie zauważyłem. Usiadłem wyluzowany na toalecie, bo potrzebowałem zrobić kupę. Gdy już wyszedłem z WC, kumple się do mnie uśmiechali, bo widzieli mnie siedzącego na kibelku, przez tą dziurę. Wyraźnie ich to podniecało. Hm, może dlatego, że usiadłem wtedy gołą pupą na sedesie ? Panie sprzątaczki regularnie czyściły te kibelki, więc nie bałem się korzystać z nich "po domowemu".
 
Mężczyzna

Mac00

Cichy Podglądacz
Moja dziewczyna ostatnio polubiła się bardziej pokazywać ;) często chodzi po mieszkaniu nago przy odsłoniętych oknach, często tez kochamy się przy oknach. Zaczęło nas to ostatnio bardzo kręcić. Aż jestem ciekaw co będzie z tym dalej :D
 
Mężczyzna

ON_34_BYDGOSZCZ

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich
A ja mam zboczenie

dodam że dziwną, mianowicie.
Chciałbym popatrzeć, podejrzeć z ukrycia dziewczynę
która np. opala sir topless!
znajdzie się pani która spełni moje seksualne marzenie@
czekam na chętne kobiety z Bydgoszczy i okolic .
pozdrawiam
 
Mężczyzna

darko_xd5932

Cichy Podglądacz
Gdy kilka lat temu dokuczały mi hemoroidy i kłopoty z trawieniem, miewałem w nocy zwariowane sny. Np. śniło mi się, że jestem w toalecie unisex. A z kabin obok mnie korzystają kumple i kumpele ze szkoły. I jeszcze te odstępy między podłogą a drzwiami i ścianką były tak duże, że bez trudu widać majtki sąsiada/sąsiadki. Siadam na ubikacji, chcę zrobić kupę. Przeszywał mnie dreszczyk, że będą się śmiać, gdy zrobię głośne PLUM... Pewnie dlatego oglądać lubię śmieszne, toaletowe filmiki.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry