• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubię być podglądana czasami. A wy?

Mężczyzna

ON_34_BYDGOSZCZ

Cichy Podglądacz
cześć Asiusia79
Tak opowiadasz i opowiadasz, mam wrażenie ze tylko tyle potrafisz... czemu bo na całym forum nie ma twojego zdjęcia! a sama opisujesz się jako odważną kobietę, nimfomankę lubisz przewiewne stroje itp. udowodnisz mi!!!
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Czasem kazałem koleżance się budzić , a kiedy rano przychodziła , udawałem , że śpię.
Leżałem odkryty , w bardzo luźnych majtkach , a nogawką wysuwałem kutasa i jajeczka. Uwielbiałem kiedy tak stała i patrzyła. Oczywiście byłem strasznie podniecony. Mogła do woli popatrzeć jak powoli się unosi , aż po chwili sterczy...
Udawaliśmy obydwoje później , że nic się nie wydarzyło. Na drugi ranek wszystko się powtarzało. Z czasem , kiedy przychodziła , leżałem zupełnie bez majtek , które poniewierały się w pościeli , że niby się zsunęły kiedy spałem...
Wypychałem bezwiednie biodra do przodu , i modliłem się , żeby zaczęła głaskać moje jajka
Uwielbiałem to :)
 
Mężczyzna

Sparrow

Cichy Podglądacz
Ja też lubię być oglądany i oglądać. Na razie tylko na plaża nudystów i czasem zwykła, ale poza głównym skupiskiem ludzi.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry