• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie się wspomagać podczas seksu lub masturbacji?

Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Nie rozumiem jak można używać takich wspomagaczy....Zaraz się zacznie, że na Was najeżdżam, ale tak nie jest...po prostu zastanawiam się czy nie wystarczy Wam sam akt seksualny? Budowanie napięcia? Seksualność która budzi się z nas samych, a nie za pomocą środków odurzających....Ja z sexu pamiętam każdą chwilę, każdy jęk...po wspomagaczach też pamiętacie wszystko?
Dla mnie codzienny jeden stosunek seksualny zaspokaja mnie tylko do czasu... Raz na ok 2 tyg, robię to po białym, bo wtedy mam mega orgazmy i to wiele przez ccałą dobę... i wtedy czuję się zaspokojona tak jak potrzebuję, później znowu spokojnie na 1 stosunku dziennie wytrzymam dwa tygodnie. To nie jest tak że seks na trzeżwo nie sprawia mi pprzyjemności, wręcz przeciwnie, sprawia ogromną, do tego czułość daje też mega frajdę, ale kobieta zmienną jest i raz na jakiś czas potrzebuję totalnego rżnięcia, fistingu który daje mi w ciągu paru minut kilka mega orgazmow, po których oczywiście mam mnóstwo sprzągtania :) i bycie taką mega napaloną suką też jest podniecające bo na codzień jestem raczej grzeczną kobietką
 
Kobieta

OnaOn

Cichy Podglądacz
Dla mnie codzienny jeden stosunek seksualny zaspokaja mnie tylko do czasu... Raz na ok 2 tyg, robię to po białym, bo wtedy mam mega orgazmy i to wiele przez ccałą dobę... i wtedy czuję się zaspokojona tak jak potrzebuję, później znowu spokojnie na 1 stosunku dziennie wytrzymam dwa tygodnie. To nie jest tak że seks na trzeżwo nie sprawia mi pprzyjemności, wręcz przeciwnie, sprawia ogromną, do tego czułość daje też mega frajdę, ale kobieta zmienną jest i raz na jakiś czas potrzebuję totalnego rżnięcia, fistingu który daje mi w ciągu paru minut kilka mega orgazmow, po których oczywiście mam mnóstwo sprzągtania :) i bycie taką mega napaloną suką też jest podniecające bo na codzień jestem raczej grzeczną kobietką
Zgadza się. Zabawa po białym, to szaleństwo. Poprostu wzajemne kurwi....nie się. Raz na jakiś czas można zaszaleć na maxa
 
Kobieta

Beti

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam sex po koksie lub mefedronie.Kobiety z tego co miałem okazję widzieć po koksie też lubią i szaleją srasznie wtedy.Ja to lubię bo po kreskach można kochać się niemal całą noc.Wielokrotne orgazmy jednej nocy u faceta bez wspomagania raczej się nie zdarzają.Ostatnio po mefie doszedłem z dziewczyna 5 razy jednej nocy.Piękna sprawa..A jakie jest wasze zdanie na ten temat?Czy mcie w tym doświadcznie?
Uwielbiam seks po mefedronie
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Ja po mefce to problem ze wzodem miałem xD bez pomagania rączką ciężko było utrzymać zwód a i wtedy potrafił opaść. W cipce to samo. Co nie znaczy że nie czułem przyjemności. Wręcz przeciwnie, mimo że miękki, to też było fajnie.

Nie wspominając już że potrafiłem robić 8-10 godzinne seanse solo walenia 🤣
 
Mężczyzna

argos42

Cichy Podglądacz
Po mefie nie chce stanąć ale zawsze jestem ubezpieczony i mam tabletkę ,mozna dymać całą noc,tylko pić ktoś musi przynosić 😁 z moją partnerką po mefie mogę robić wszystko,nie raz siedzimy rozmawiamy a ona mi trzepie całą noc zajebista sprawą no i jak dla mnie to orgazm jest lepszy niż bez mefe.
 
Mężczyzna

td2003

Nowicjusz
Nie wyobrażam sobie seksu ani masturbacji po jakichkolwiek używkach (z wyjątkiem niewielkiej ilości alkoholu) że o narkotykach nie wspomnę. Seks jest sam w sobie czymś tak pięknym, że wspomagacze chyba mogą wyłącznie przeszkadzać w jego pełnym przeżywaniu.
 
Mężczyzna

horny18cmm

Seks Praktykant
Nie wyobrażam sobie seksu ani masturbacji po jakichkolwiek używkach (z wyjątkiem niewielkiej ilości alkoholu) że o narkotykach nie wspomnę. Seks jest sam w sobie czymś tak pięknym, że wspomagacze chyba mogą wyłącznie przeszkadzać w jego pełnym przeżywaniu.
Jeżeli nie próbowałeś nie wiesz jakie to uczucie na wspomagaczach, i zapewniam Cię że jak byś spróbował to byś inaczej mówił 😁
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry