• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie cyberki? :)

Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
No ok rozumiem rozłąka i tak dalej. No ok to jestem w stanie zrozumieć. Ale singli już nie. Lepiej strzelać sobie palcowe do monitora niż bawić prawdziwym penisem??? Albo konia walić?
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
No ok rozumiem rozłąka i tak dalej. No ok to jestem w stanie zrozumieć. Ale singli już nie. Lepiej strzelać sobie palcowe do monitora niż bawić prawdziwym penisem??? Albo konia walić?
Niestety, dzisiejsze czasy doprowadziły do tego. Dwie jadące obok siebie osoby wolą ze sobą pisać niż rozmawiać. Większości z tych osób, gdyby odebrać internet skoczyły by na linę
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Dokładnie tak jest a mistrzostwo świata jak para idzie na imprezę np. do pubu i zamiast bawić się siedzą w telefonach a na koniec okazuje się że Facebook i tam se pisali albo oglądają filmiki .
 
Mężczyzna

Stopy

Podrywacz
Niech każdy uprawia sex tak jak lubi lub jak może . Cyber jest ok jak nie ma innej opcji ale jak się już spotkają osobiście nadrabiają napewno wszystko . Moim zdaniem cyber służy bardziej podtrzymaniu więzi niż samemu sexu . Myślę że nawet jako urozmaicenie nie jest to źle bo przynajmniej wiesz co i z kim .
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Niech każdy uprawia sex tak jak lubi lub jak może . Cyber jest ok jak nie ma innej opcji ale jak się już spotkają osobiście nadrabiają napewno wszystko . Moim zdaniem cyber służy bardziej podtrzymaniu więzi niż samemu sexu . Myślę że nawet jako urozmaicenie nie jest to źle bo przynajmniej wiesz co i z kim .
Ale niektórzy opierają się tylko na cyber.
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
To ja mam głupie pytanko.
Czym się różni cyber sex od sexu na kamerkach?
Cyber seks to wszelkie formy wirtualnego seksu, między innymi seks na kamerkach. Po prostu obejmuje szerszy zakres czynności seksualnych, takich jak np. wymienianie się pikantnymi wiadomościami na messengerze. A seks na kamerkach, to po prostu seks na kamerkach.
 
Mężczyzna

Bunny

Cichy Podglądacz
Ja lubię cyberki, miałem puki co 2 i to świetna niezobowiązującą do niczego zabawa. Jeżeli któraś szuka zabawy na cyberku a później może kto wie... to zapraszam na priv, najlepiej Skype GG albo telegram
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry