• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lubicie cyberki? :)

Mężczyzna

SensualMind

Cichy Podglądacz
Ja bardzo. Ostatnio jedna pani uparła się na Snapchata, nie przepadałem raczej za tym komunikatorem ale przywykłem. Piszemy, wysyłamy fotki, video. Znika niby zaraz ale dzięki temu chce się więcej. Może być też skype. Fajnie jest tylko video, dźwięk wyłączony i tylko komunikacja przez chat.
Jak jakaś Pani ma ochotę na kulturalny cyberek, na poziomie to proszę pw lub snap: maciek5422
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Cyberek jest pozytywny. Pozwala na chwilę zbliżenia, rozładowanie emocji i upust ciśnienia. To jakaś chwila bliskości dla osób, które nie mogą być fizycznie ze sobą.
 
Mężczyzna

Zefir

Nowicjusz
Nie lepiej spotkać się i realnie poruchac? Cyberek jako gra wstępna ok ale ludzie. Nie ma nic lepszego niż porządny seks. Czemu dajecie się ponieść wyobraźni tylko pisząc.... Spotkanie się z kimś ... I puśćcie wodze niech was seks poniesie to się sami przekonacie
 
Mężczyzna

NormalnieNienormalny

Seks Praktykant
Nie lepiej spotkać się i realnie poruchac? Cyberek jako gra wstępna ok ale ludzie. Nie ma nic lepszego niż porządny seks. Czemu dajecie się ponieść wyobraźni tylko pisząc.... Spotkanie się z kimś ... I puśćcie wodze niech was seks poniesie to się sami przekonacie
Widząc się wzajemnie raz na jakiś czas, cyber jest rozwiązaniem
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry