• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że lizanie pupci-dupci jest w większości przypadków raczej zarezerwowane dla osób, które się już zdążyło poznać i nawiązać z nimi więź? A nie dla nowo poznanych osób?
Zresztą, podobnie z klapsami - praktycznie żadna kobieta nie chciałaby, żeby nieznajomy mężczyzna klepnął ją w pupę, bo to byłoby molestowanie seksualne. Jednak facetowi, z którym jest się w relacji romantycznej, część kobiet pozwala na klapsy i nawet to lubi.
A skąd to wiesz? Czy jesteś kobietą?
Kobiety są bardzo perwersyjne.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ale na nie mówię o nowo poznanej tylko jak jest stały związek
OK, odniosłem się tu tylko do wypowiedzi ronaldossa, co zresztą wyraźnie zaznaczyłem.
A skąd to wiesz?
Np. stąd: https://proseksualna.pl/seks/rimming/
Bo rimming jest wyjątkowy – nie uprawia się go z każdym. Rimming (czynny, nieco rzadziej bierny) zarezerwowany jest dla tych, którzy są dla nas czymś więcej niż przygodą na jedną noc i kimś więcej niż przyjacielem z bonusem. Cały dowcip polega na tym, że gdy pomyśli się o analingus z przypadkową osobą, pojawia się obrzydzenie. Kiedy pomyśli się o rimmingu z kimś, z kim jest się blisko – ta wizja staje się dużo bardziej podniecająca. Może to i lepiej?
Kobiety są bardzo perwersyjne.
Nie mówię, że nie są.
To, że są, nie przeczy powyższemu.
 
Mężczyzna

WielkiChlop

Cichy Podglądacz
Mimo że nie jestem panią to zwrócę uwagę na pewną kwestię.
Wiele razy słyszałem od kobiet/koleżanek, że jest to oznaka homoseksualizmu u faceta i jest to red flag.
No bzdura totalna,, masaż prostaty to jedna z ciekawszych rzeczy jaką możecie zaoferować swojemu facetowi.
Facet musi być odpowiednio przygotowany i chcieć spróbować poczuć coś nowego.

Do facetów - nie jest to żadna ujma, wręcz przeciwnie, mi po pierwszym masażu prostaty i rimmingu zmieniło się postrzeganie seksualności u facetów. Orgazm analny u faceta to gamechanger. Polecam ja jako hetero.

Oby było więcej lasek na świecie, które wspierają tego typu zabawy i same praktykują.
Dałbym wam medale :D
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Lizanie anusa faceta plus paluszek Pierwszy raz 15
rafal69 Lizanie mokrej cipki Fetysze i perwersje 5
M Lizanie Seks 4
Rafcio211078 Lizanie Fetysze i perwersje 3
P Lizanie spermy z cipki zony po kochanku. Fetysze i perwersje 22

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry