• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań

Mężczyzna

Lover_of_depth

Seks Praktykant
a ty jej robisz rimming ? Lubi mieć język w tyłku ? Lubi anal ? Spuszczanie się w pupie ? Zatyczki, Plugi, kuleczki ?
Nic z tych rzeczy, wszystko związane z analem ją brzydziło, no ale to już zamknięty rozdział, teraz czekam na otwarcie nowego, mam nadzieję, że tym razem trafi się ktoś bliżej moim zainteresowaniom seksualnym 😅
 
Kobieta

madziula89

Cichy Podglądacz
Witamy wszystkich i chcielibyśmy zapytać panie czy lubicie lizac rowek partnerowi i robić masaż prostaty ? P.s. mój mąż to uwielbia a ja lubię mu to robić. Pozdrawiamy
Ja też uwielbiam robić dobrze swojemu mężowi on ostatnio polubił gdy liże mu odbycik i też to robię z przyjemnością bo on to uwielbia robić
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Witamy wszystkich i chcielibyśmy zapytać panie czy lubicie lizac rowek partnerowi i robić masaż prostaty ? P.s. mój mąż to uwielbia a ja lubię mu to robić. Pozdrawiamy
Takie zabawy na pewno nie są dla obcych sobie osób. Dla nowych, poznających się dopiero par.

W naszym związku seks jest bardzo ważny. Często go wręcz celebrujemy. Czasem jest to tzw. szybki numerek i do na dodatek na jakimś MOP przy autostradzie lub toaleta w restauracji.

Praktykujemy rimming. Ja dla męża, mąż dla mnie. Daje to nam wiele przyjemności i satysfakcji.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Ciężko namówić bądź wprost powiedzieć nowo poznanej dziewczynie
Czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że lizanie pupci-dupci jest w większości przypadków raczej zarezerwowane dla osób, które się już zdążyło poznać i nawiązać z nimi więź? A nie dla nowo poznanych osób?
Zresztą, podobnie z klapsami - praktycznie żadna kobieta nie chciałaby, żeby nieznajomy mężczyzna klepnął ją w pupę, bo to byłoby molestowanie seksualne. Jednak facetowi, z którym jest się w relacji romantycznej, część kobiet pozwala na klapsy i nawet to lubi.
 
Kobieta

madziula89

Cichy Podglądacz
A ja bym chciała by ktoś tak zrubik
Czy naprawdę trzeba tłumaczyć, że lizanie pupci-dupci jest w większości przypadków raczej zarezerwowane dla osób, które się już zdążyło poznać i nawiązać z nimi więź? A nie dla nowo poznanych osób?
Zresztą, podobnie z klapsami - praktycznie żadna kobieta nie chciałaby, żeby nieznajomy mężczyzna klepnął ją w pupę, bo to byłoby molestowanie seksualne. Jednak facetowi, z którym jest się w relacji romantycznej, część kobiet pozwala na klapsy i nawet to lubi.

Ale na nie mówię o nowo poznanej tylko jak jest stały związek
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
L Lizanie anusa faceta plus paluszek Pierwszy raz 15
rafal69 Lizanie mokrej cipki Fetysze i perwersje 5
M Lizanie Seks 4
Rafcio211078 Lizanie Fetysze i perwersje 3
P Lizanie spermy z cipki zony po kochanku. Fetysze i perwersje 22

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry