• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań

Mężczyzna

Lover_of_depth

Nowicjusz
Moją aktualną dziewczynę brzydzi niestety wszytko związane z analem, mimo że mocno dbam o czystość i higienę w tym rejonie
 
Mężczyzna

Kaibaz

Cichy Podglądacz
Moja mnie namawia czasem dam ale czuję się jak gej nie mogę się przełamać.
Wiesz… troszkę to dziwnie wybrzmiało… „czuję się jak gej”…

Moim skromnym zdaniem, orientacja seksualna - w tym przypadku jak określiłeś homoseksualizm - to zupełnie coś innego niż odczuwanie przyjemności z pieszczot seksualnych… jakichkolwiek… i dodatkowo już skrajnie pisząc… robi Ci to kobieta.

Co innego gdybyś napisał: „nie lubię, niepodoba mi się” - spoko luz.

Uważam że nie można „czuć się jak homoseksualista” skoro jest się 100% hetero.
 
Mężczyzna

Kaibaz

Cichy Podglądacz
To może zaburzenia 😉
🤭

a tak na poważnie to może masz gdzieś w głowie jakiś „opór”… może trochę wstydu?
Jeśli mogę coś doradzić to najpierw porozmawiaj ze swoją kobietą o tym. Powiedz jej co czujesz.
Jeśli zdecydujesz się spróbować ( bo jak rozumiem ona tego bardzo chce )… to wtedy sam zobaczysz czy odczuwałeś przyjemności i czy Ci się podobało.
Jeśli nie ( tylko szczerze przed samym sobą - bez podtekstów typu „homo”)… powiedz jej o tym… że to nie Twój klimat itp
Ale jeśli Ci się podobało… partnerka dała Ci przyjemność… no to chyba nie muszę nic więcej dodawać 🙂
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry