• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Laska 3 lata bez seksu

Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Może znasz tylko jego (mały) wycinek. A może to ja się mylę i zbyt pozytywnie oceniam postawy innych :unsure:
Ja tam już mocno straciłem wiare w ludzi,w ich wartości.Korzyści materialne,czy też "duchowe",zbyt często są ponad pewne wartości dla wielu ludzi ;)

Może i znam mały wycinek,ale czasem nawet coś małego,może być (dużą) lekcją ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Albo są takie i tacy, którzy nad potrzeby seksualne przedkładają priorytety życiowe, i nie starcza im czasu/szczęścia/inicjatywy
Dokładnie.
Trzeba też pamiętać, że forum erotyczne to raczej zbiór osób o tych wyższych potrzebach, bo jednak jakimś przypadkiem się tu wszyscy spotkaliśmy. Dlatego pytanie może wydawać się zabawne, a dla ludzi od nas "normalniejszych" wcale takie nie jest :)
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Duhh.. to, że ktoś nie umie wytrzymać bez bzykania jeden miesiąc, to nie znaczy, że inni mają tak samo. Nie każdy się rzuca na wszystko, co oddycha i ma oczy otwarte
Byle nie wsadzali w gniazdo os, to nic mi do tego, to nawet zabawne, że myślą, że skoro oni tak często uprawiają seks, to nie da się z tego powodu, że się nie uprawia, wytrzymać. Da się, choć bywa to ciężkie. Jak kobieta unikała przygodnego seksu, bo nie chciała tego robić z kimś przypadkowym, to szanuję. Bo chyba lżej jest utrzymać kutasa na wodzy prawikowi niż zrezygnować z seksu kobiecie, która już ma doświadczenie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry