• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Laska 3 lata bez seksu

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Ale nikt nie pomyślał o masturbacji, więc logicznie rzecz biorąc kutasa można zastąpić wibratorem i dildo :)
A teraz napiszę coś, przez co mogę być spalony na stosie - małe dziewczynki też nie uprawiają seksu.
 
Kobieta

Milagross69

Cichy Podglądacz
Mam przyjaciółkę, która ma 30 lat i jest dziewicą. I jest normalną, ładną, fajną dziewczyną. Ale tak wyszło, że długo nie poznała nikogo, z kim chciałaby przeżyć swój pierwszy raz. Po prostu chciała to zrobić z kimś, w kim się zakocha. Gdy już poznała (a to było kilka lat temu) i się mu przyznała, że jeszcze nie uprawiała seksu, to facet od razu uciekł. I teraz ma uraz i po prostu się boi komukolwiek do tego przyznać. I według mnie to jest po prostu chore, że osoba która w tym wieku jeszcze nie uprawiała seksu, albo która by nie uprawiała seksu jakiś dłuższy czas (np 3 lata) jest traktowana z tego powodu jakby coś z nią było nie tak.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Mam przyjaciółkę, która ma 30 lat i jest dziewicą. I jest normalną, ładną, fajną dziewczyną. Ale tak wyszło, że długo nie poznała nikogo, z kim chciałaby przeżyć swój pierwszy raz. Po prostu chciała to zrobić z kimś, w kim się zakocha. Gdy już poznała (a to było kilka lat temu) i się mu przyznała, że jeszcze nie uprawiała seksu, to facet od razu uciekł. I teraz ma uraz i po prostu się boi komukolwiek do tego przyznać. I według mnie to jest po prostu chore, że osoba która w tym wieku jeszcze nie uprawiała seksu, albo która by nie uprawiała seksu jakiś dłuższy czas (np 3 lata) jest traktowana z tego powodu jakby coś z nią było nie tak.
I ten przypadek tylko potwierdza, że na tym świecie idiotów nie brakuje. Trafia się facetowi normalna, fajna i ładna dziewczyna i on wieje tylko dlatego, że ona jest jest dziewicą i mu się do tego przyznaje? Po prostu kretyn.
A tak na marginesie moja żona gdy się poznaliśmy, też była dziewicą. I co, miałem brać nogi za pas, bo była niedoświadczona seksualnie? Popełniłbym chyba największy błąd w życiu...
 
Mężczyzna

Skodziszon

Cichy Podglądacz
Mam przyjaciółkę, która ma 30 lat i jest dziewicą. I jest normalną, ładną, fajną dziewczyną. Ale tak wyszło, że długo nie poznała nikogo, z kim chciałaby przeżyć swój pierwszy raz. Po prostu chciała to zrobić z kimś, w kim się zakocha. Gdy już poznała (a to było kilka lat temu) i się mu przyznała, że jeszcze nie uprawiała seksu, to facet od razu uciekł. I teraz ma uraz i po prostu się boi komukolwiek do tego przyznać. I według mnie to jest po prostu chore, że osoba która w tym wieku jeszcze nie uprawiała seksu, albo która by nie uprawiała seksu jakiś dłuższy czas (np 3 lata) jest traktowana z tego powodu jakby coś z nią było nie tak.
Ja podobna sytuacja, nie znalazłem tej jedynej, mam 31 lat i chyba umrę jako prawiczek
 
Mężczyzna

lobuzik

Cichy Podglądacz
@piotr: laski dają tylko"
- z tzw wielkiej miłości
- jeśli wyczuja, że potem od faceta mozna wyciągnąć kasę
- za kasę,

@niezrozumiana: serio? to czemu Wy kobiety wybieracie doświadczonych?

Zresztą przy obecnym podejściu kobiet to lepiej znaleźć jakąś "autostopowiczkę"
 
Mężczyzna

Solstafir

Podrywacz
Możliwe jeśli jest aseksualna lub ma niskie libido.
Przy wysokim libido można przyjąć że to niemożliwe i jeśli mówi że nie uprawiała 3 lata seksu mając wysokie libido to najprawdopodobniej kłamie.
 
Kobieta

niezrozumiana

Podrywacz
@piotr: laski dają tylko"
- z tzw wielkiej miłości
- jeśli wyczuja, że potem od faceta mozna wyciągnąć kasę
- za kasę,

@niezrozumiana: serio? to czemu Wy kobiety wybieracie doświadczonych?

Zresztą przy obecnym podejściu kobiet to lepiej znaleźć jakąś "autostopowiczkę"
Co to znaczy "my kobiety"? Nie wszystkie wybierają takich mężczyzn. Zgadzam się że duża część ale nie wszystkie.
 
Kobieta

Blackswan

Cichy Podglądacz
To, że nie uprawiała seksu to nie znaczy, że się nie mastrurbowała np. Czasem to lepsze niż byle jaki seks z byle kim.
No i są również wszelakie zaburzenia hormonalne powodujące niski poziom lub całkowity brak libido u kobiet ale to już osobny temat.
 
Mężczyzna

marcek

Cichy Podglądacz
Moja Żona była dziewicą do ślubu, a śliczna z Niej dziewczyna :) Z takiej rodziny pochodzi, przed ślubem były pieszczoty, ale do stosunku nie doszło. Nie powiem, że że względu na moje duuuze potrzeby nie było mi trudno, ale dla Niej dałem rady. Warto było czekać ;) Dodam, że w dniu ślubu mieliśmy po blisko 30 lat.
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Dziwne, nikt nie napisał, że zdobycie takiej dziewczyny to byłoby wyzwanie. Atrakcyjna dziewczyna, nie uprawiająca seksu przez kilka lat, zatem w głowie normalnego faceta pojawia się myśl, że zapewne poszukuje wyjątkowego partnera. Ja chętnie bym się taką zainteresował, nawet gdyby się okazało, że Ona nie lubi seksu miałbym satysfakcję, że sam się tego dowiedziałem od niej a nie z domysłów podczas męskich pogadanek przy piwku.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry