• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Które stroje są seksowne?

Mężczyzna

Kapitan Iglo

Cichy Podglądacz
Dla mnie najbardziej seksowne ubranie dla dziewczyn to były strój od WF-u złożony z białej koszulki i czarnych legginsów oraz trampek. Pamiętam taką jedną dziewczynę z pierwszej liceum z czarno-brunatnymi włosami, która mi się podobała i na WF-ie tak była ubrana.
Normalnie taka sexi bomba, której charakteru dawała przezroczysta biała koszulka i legginsy przez, które było widać jej czarny stanik i czarne majteczki przysłaniające pół pośladka. To były takie majtki trochę z gumką z boku jak stringi, ale to nie były stringi. Za to pięknie wyglądała, a jak rzucała piłką to widać było jak jej mała pupcia mocno podskakiwała. Normalnie ślepy chyba by to zauważył.
Ogółem lubię dziewczyny w czarnych legginsach, bo zawsze wyobrażam sobie jak robię w nich dziurę i wkładam tam swojego tego wiecie czego.

No i fajne są też czarnowłose dziewczyny w czarnych ubraniach z tęczową torebką. Też ta sama o której pisałem też tak się ubrała kiedy szła do kina z klasą. Koledzy żartowali, że wspiera tęczową rewolucję, ale nigdy nie pytałem jej o to czy należy do konkurencyjnego dla Rakowa klubu o nazwie LGBT.
Mimo tego wyglądało dla mnie bardzo seksownie aż brała mnie wyobraźnia.
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Zakolanówki albo kabaretki do tego czarna krótka spódniczka i biały top odsłaniający brzuch (czym mniej zakrywający tym lepiej), strój pokojówki, koronkowa prześwitująca koszula nocna, koronkowe body, lateksowy kombinezon i to wszytko bez bielizny pod spodem
 
Kobieta

Suczkoholiczka

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam fajne bawełniane spodnie dresowe, uwielbiam obczjac facetów na ulicach a jak tylko mu drgnie to odrazu widać....apetycznie to wyglada
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W sumie to chyba strój już chyba całkiem mi zaczął wisieć. Tak na dobrą sprawę to jak kobieta ma ładne ciało to we wszystkim wygląda dobrze. Ja lubię wysportowane dziewczyny i czy to w dresie czy w mini wyglądają równie dobrze
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry